Symbyan kullanan herkes içeri çok önemli bi konu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
53206120

53206120

Üye
    Konu Sahibi
Symbyan kullanan herkes içeri çok önemli bi konu
SYMBİAN KULLANAN HERKESE DUYURULUR:megafon::megafon::megafon::megafon::megafon::megafon: arkadaşlar artık symbyan bitti gelişmeyecek artık ne oyun ne program artık symbyan bitti symbyana sadece opera mini çıkar başkada biş:ağlarım:ey beklemeyin bitti bitti bitti bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:ağlarım: hoşçakal symbian:bye2::bye2:merhaba ANDROİDDDDDD:heyo::heyo:

V/RS

V/RS

Üye
iyimisin doğru söyle android telefonmu aldın :D

bjkstormbjk

bjkstormbjk

Üye
BU Bi Kutlama mı ? Hayırdır?

waycell

waycell

Üye
içtiğin her neyse çok kötü çarpmış

• Beğen
Tepkiler: erdemli12
53206120

53206120

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bitmiş işte baksanıza ne zamandır oyun program üretilmiyo s3 den bahsetmiyorum symbian 9(9.1-9.2-9.3)bunlara artık oyun ve program çıkmıyo çünkü herkes androide yöneldi e herkes androide yönelince oyun firmalarıda androidve iphone ye çalışmaya başladı bende nokia 5320xm var ben 2 hafta sonra onu satıp samsung galaxy 551 alıyorum hadi herkese kolay gelsin...

--------------- Ekleme ---------------

içtiğin her neyse çok kötü çarpmış
ne içmesi arkadaşım şu son 1 aydır telefonuna farklı olarak hangi oyun veya uygulaama yükledin ha bak androide bak iphone ye günlük kaç tane oyun ve uygulama çıkıyor haberin varmı gelmişsin bide yok ne içtin yok fena çarpmış diyosun:off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off:

phasan

phasan

Üye
ben symbyan vazgeçmem

V/RS

V/RS

Üye
sen n8 de oyun oynadınmı hiç ;)

• Beğen
Tepkiler: LeareN

kraliletisim

Üye
şimdi ben elimdeki bu 6730c yi satsam ne kadar eder 2 yıl garanti var daha yeni aldm...android destekleyen tel hangi marka?

53206120

53206120

Üye
    Konu Sahibi
şimdi ben elimdeki bu 6730c yi satsam ne kadar eder 2 yıl garanti var daha yeni aldm...android destekleyen tel hangi marka?
arkadaşım yeni aldıysan satma bence biraz zaman geçsin şu sıralar işletim sistemlerinde rekabet var belki androidden daha iyi bişey çıkar ben satma derim yani sonra pişman olursun:ah

sen n8 de oyun oynadınmı hiç ;)
arkadşım ben yazımda n8 e oyun çıkmayacak demedim ki 9.1-9.2-9.3-9.4 e çıkmayacak dedim
yoksa ben c5-03 alacaktım ama nokia dan bıktım hep aynı şeyler hep sertifikalar çok saçma işler yani

Tuba

Tuba

Üye
arkadaşım yeni aldıysan satma bence biraz zaman geçsin şu sıralar işletim sistemlerinde rekabet var belki androidden daha iyi bişey çıkar ben satma derim yani sonra pişman olursun:ah

arkadşım ben yazımda n8 e oyun çıkmayacak demedim ki 9.1-9.2-9.3-9.4 e çıkmayacak dedim
yoksa ben c5-03 alacaktım ama nokia dan bıktım hep aynı şeyler hep sertifikalar çok saçma işler yani

iyide arkadaşım c5 dediğin n8 dediğin telefon symbian işletim sistemine sahip :d:

vic353

vic353

Üye
hangi fanboy un yan hesabısın ?

sinan-19

sinan-19

Üye
zamanında da demişlerdi symbian bitti diye ama bişey olmamıştı kanmayın böyle şeylere

phasan

phasan

Üye
bende öyle diyordum ama android olsun iphone olsun bunların oyunları hem hd hemde çok çekici bırak artık symbianı:oke:

napıyım bende 2 telefon var işiside symbian telefonlar biri n73 biri n97

arkadaşlar symbya işletim sistemi bitse nokıa n8 çıkarmazdıbence symbya kullanılıyor kullanılmayada devam eder

53206120

53206120

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bişey bilmeden konuşmayın n8 in işletim sistemi symbian olabilir ama sürümü diğerlerinden farklı ben size n8 i kötülemedim n8 sürümü s3 dür buna oyun felan çıkabilir artık dokunmatik telefonlar dünyaya hakim oluyor n8 e oyun veya program çıkmasının nedeni büyük bir telefon olması yani iphone samsung galaxy s gibi büyük telefonların rakibi olması bunlara oyun çıktıkça n8 de geride kalmasın diye onada çıkıyo ama n73 olsun n95 olsun 5320 olsun bunların kategorisinde yarışabilecek bi telefon yok artık hiç bir oyun şirketi bunlarla uğraşmaz çünkü herkes dokunmatiğe yöneldi adamlar boşa oyun çıkarmaz şimdi ne demek istediğimi anladınızmı yoksa bendede 5320xm var oyun progrm çıksa ben niye satıyım telefonumu memnunum ama symbian telefon demek oyun program demek eee bunlar olmayınca haliyle insan sıkılıyo

hangi fanboy un yan hesabısın ?
ne hesabı diyon oğlum sen:off:

mitat03

mitat03

Üye
evet acık ve net olarak görünen android sybianı bitirdi malesf :ah

Nestra

Üye
bence symbian biteli bayağı oluyor.
benimde şu andaki telefonum 5320xm ve bundan önce motorola mpx220 kullanıyordum. hiç vazgeçmek istemesemde rahmetli olduğundan en uygun alternatif olarak 5320xm almıştım.
symbian da hiç windows mobile da (mpx220) bulabildiğim kalitede ve çeşitte uygulamalar bulamadım. symbian birçok açıdan tatmin ediyordu ama windows mobile ın kesin bir üstünlüğü vardı bence.
birde symbian ın dezavantajı şu anda nokia tarafından satın alınmış olması ve haliyle yaşı oluşu. aynı yazılımı yamaya yamaya nereye kadar? son zamanlarda ciddi kernel değişiklikleri yapıyor gibi ama bu yaştaki bir işletim sistemini kurtarabileceğini sanmıyorum (kendimde yazılım yazıyorum, yani kulaktan dolma değil)
android ise linux kernel i üzerrinden geliştirildiğinden çok daha esnek bir yapıya sahip. bu gidişle piyasaya *karşısına sağlam bir rakip çıkmaz ise* android hakim olucak gibi.
nokia nın n800 için geliştirdiği Maemo işletim sistemi desteklenbirse belki iyi bir rakip olabilir (Maemo da linux kernel i üzerinden geliştirilmekte.)
Umarım bu gelişim olurda ciddi bir rekabet oramı orataya çıkar. yoksa bu gidişle bende bir süre sonra galaxy s almayı düşünüyorum.

(iphone işletim sistemi olan ios u tamamen kapalı ve değiştirilemez olduğundan bu karşılaştırmada saymadım.)

mangdaşire

mangdaşire

Üye
symbian daha bitmedi.kıvranıyor.nokia bi doktorluk yapıp symbianı istenilen hale getirirse,eskisi gibi olmaz ama en azından iyileşir.biz 5800 a c6 ev ekranı atmaya çalışıyoz,android sahipleri ps2 oynamayı.symbian a hacklemeden birşey yüklenmiyor,android de ne bulursan yükle.symbian bundan sonra hackli gelmezse batar bence.eger telefonumu degiştirirsem kesinlikle android ve klavyeli bir telefon alacagım...

Buraxlive

Buraxlive

Üye
andorid nasıl bişeykine :D

mangdaşire

mangdaşire

Üye
andorid nasıl bişeykine :D
güzel bişeykine :D:ehe yani hack,jailbreak,kırma falan derdi yok.ne bulursan yükle.yalnız sanırım rootlama diye birşey var ne işi yaradıgını bilmiyorum.bunların haricinde telefonun aynı zamanda bilgisayarın oluyor.nintendo ds,ps1,gba,nes oyunları oynayabiliyorsun,çok şey yapabiliyorsun.hani symbian mı android mi deseler gözüm kapalı android alırım.ayrıca androidin flaş destegi var.internetten video izleyebiliyorsun.daha bissürü özellik :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt