Symbian'dan IOS'a Geçiyorum Bir Bakın Lütfen

 • 10 Mart 2013
 • 484 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Öncelikle Slm. Merak ettiğim konu şu : arkadaşlar Bir simkilit iphone ile neler yapabilirim ?

  Simkilit iphone 4 alacağım ama önce bilgisi olan arkadaşların yardımını istiyorum.. Simkilit iphone 4 ile wireless ile internete bağlanabilirmiyim ve oyun oynayabilirmiyim ? Yani telefonun hattı olmasada hangi özelliklerinden yararlanabilirim ve hangi özelliklerinden yararlanamam lütfen bir yardımcı olun burda bekliyorum..
   


  Yazan: MersinNewYork
 2. JailBreak yöntemi ile cihazı UNLOCK ederek yurtiçi telefonu gibi kullanabilirsin ve telefonun bütün özelliklerinden yararlanabilirsin.
   
 3. Simkilit iphone 4 ilewireless ile internete bağlanabilirsin,oyunda oynarsın ,işte arama yapamazsın +mesaj atamazsın kısacası çevrimiçi aktivitelerin çoğundan yararlanamazsın,Symbiandan geçiyorsun mesela mutlaka telefonunda o fonksiyon vardır ,hatsız telefon çalıştığında neleri yapıyorsan bundada aynı şekil işte
   
 4. Kardeşim yanlış bilgi vermeyelim, UNLOCK işlemi yapınca sim kartı aktif olarak kullanabiliyor.
   
 5. Çok teşekkür ederim yarın sipariş ediyorum .
   
 6. Dostum sana orda unlock işlemini sormamış,simkilitli cihazda neleri yapabileceğini sormuş,bende ona göre cevap verdim,iyi oku derim
   
 7. Daha sonra da o kiliti açmayı soracağını tahmin ederekten öyle bir cevap verdim. Eğer kötü birşey anladıysan kusura bakma.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 08:16