Symbiandan anlarım diyenler içeri.

Sponsorlu Bağlantılar

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
Symbiandan anlarım diyenler içeri.
Arkadaşlar, telefonda yüklü olan oturum skin yüklüyordum. Bir yanlışlık yaptım ondan dolayı telefon açılınca 3-4 sn de kapanıyor. Çözüm basit aslında o attığım dosyayı silip eskisini yüklemek. Dosyalar elimde fakat süre yetmiyor. X-plorede tam dosyayı kopyalıcakken 3 sn ye doluyor ve tel reset atıyor. Elimden geleni yaptım asla yetişmiyor. Acaba PC den tel dosyalarına erişe bilir miyim ? Böyle bir program var mı ? Ve ya yapmam için ne önerirsiniz ? anlayan ve yardım eden tüm arkadaşlara teşekkürler.

asigsasi

asigsasi

Üye
c2z4bin yamasını devre dışı bırakmayı dene

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
tekrar orjinal modu uygula başka skin de kullanma derim

onu yapabilmek için telefonu açmak lazım. Veya o dosyaya erişmek, c:resource:messaging:css , bunu nasıl yapabilirim ? sadece 3 sn ye çalışan bi telle

Emre

Üye
Format atmayı Denendin mi
mis Gibi olur tel Yeniden Doğmuş Gibi :oke:

asigsasi

asigsasi

Üye
onu yapabilmek için telefonu açmak lazım. Veya o dosyaya erişmek, c:resource:messaging:css , bunu nasıl yapabilirim ? sadece 3 sn ye çalışan bi telle
yukarıdaki mesajın da tamam sildim diye yazdın ben mi yanlış gördüm

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
yukarıdaki mesajın da tamam sildim diye yazdın ben mi yanlış gördüm

telefon çok az süre açık kalıyor sonra reset atıyor. Orjinali yüklemek için vakit yetişmiyor, ilk mesajımda dediğim gibi kardeş, Ama c2z4bin yamasını silebildim. Oda bir işe yaramadı zaten. Şu an son çare flash herhalde. Eğer bilgisayardan sorunsuz erişebilecek vb. bir program yoksa.
Format atmayı Denendin mi
mis Gibi olur tel Yeniden Doğmuş Gibi :oke:

format son çare :( telefonla epey uğraşmıştım. Bir çok modu yüklemiştim. Şimdi onları bulup tekrar yüklemek gerekicek ve bu en az 3-4 günümü alcak :(

asigsasi

asigsasi

Üye
ben sana yamayı kapat dedim sil demedim kiyamayı kapatıp da restart attığın zaman orjinaline dönüyor du

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
ben sana yamayı kapat dedim sil demedim kiyamayı kapatıp da restart attığın zaman orjinaline dönüyor du

hm, ben sildim. Yinede telefon kitleniyor. Birde kardeş araştırıken, böyle bir virus olabileceğini buldum. Belki sandım şeyle hiç bir alakası yok, sence virus olabilir mi ?

asigsasi

asigsasi

Üye
virüs olmaz

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi

hm, saolsaın kardeşim yinede. Ben başladım uygulamalarımı toplamaya. kapanana kadar isimlerine bakıyorum sonra internetten bulup indiriyorum ^^ artık ne kadar olursa.

asigsasi

asigsasi

Üye
yine 3 saniye mi sürüyor kapanması

yaren_dede

yaren_dede

Üye
telefon çok az süre açık kalıyor sonra reset atıyor. Orjinali yüklemek için vakit yetişmiyor, ilk mesajımda dediğim gibi kardeş, Ama c2z4bin yamasını silebildim. Oda bir işe yaramadı zaten. Şu an son çare flash herhalde. Eğer bilgisayardan sorunsuz erişebilecek vb. bir program yoksa.

format son çare :( telefonla epey uğraşmıştım. Bir çok modu yüklemiştim. Şimdi onları bulup tekrar yüklemek gerekicek ve bu en az 3-4 günümü alcak :(
2-3 gununu almasin diye diye index konusu actim yani 1 saatte toparlayabilirsin telefonu

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
yine 3 saniye mi sürüyor kapanması

telefon ne kadar kasarsa o kadar çok. tahminlerime göre ne sıra mesajları açmaya gelene kadar. biraz arttı 5-6 saniye yetiyo bi bakışta 10 uygulama ismi alıyorum onları bul derken reset atıo tel :( gerçekten gözlerimin önünde gidiyo telefon 2. hard format olcak bu

asigsasi

asigsasi

Üye
ben 15 kez hard attım 4 saat sürüyor geri toplaması :)

eğer atmış olduğun skin dosyasını silebilir sen hard atmaya gerek kalmaz

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
    Konu Sahibi
keşke silebilsem, birde benim uygulamalar falan yanımda değil onları bulmak lazım ayrıca modlar var bir sürü, onları yüklemek lazım. neyse ki az kaldı. yarın format atarım. Eğer mümkünse bildiğin toplu yükleme uygulaması var mı ? :D yani açıp bırakıcam o kendi peş peşe hepsini yükleyecek ?

Üst Alt