Symbian Tüm Sürümler Emulatör ve Tüm Geliştirici Araçları

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Tüm Sürümler Emulatör ve Tüm Geliştirici Araçları
Lafı hiç uzatmayacağım tüm symbian sürümleri için emulatör ve diğer araç gereçler linkte var

dosyaları netten kurtaran matthewkuhl,Nikitia ve Jennifer isimli arkadaşlara teşekürler

içindekliler

• All Qt 1.2.1 SDKs (Linux x64 and x32, Mac and Windows)
  • Qt SDK 1.1.2 for Linux x64 and Windows
  • s60v3, s60v5, N97, S^3 and Belle SDKs
  • Symbian^3 PDK v3.0.4 and 4.0a
  • Offline Developer Libraries of s60v3, s60v5, S^3, S^3 PDK and Belle
  • GCCE 4.6.3 + docs
  • RVCT 4.0 icnl. SP3 + 4.1 - requires a license
  • Carbide C++ (3.2 and 2.7)
  • NokiaWebTools 1.2.0
  • Carbide UI 4.3 and a couple of plugins
  • Ruby
  • PyS60 (2.0.0, 1.9.7, 1.9.6)
  • Silverlight
  • eBooks about Symbian, Qt, C++ and Assembler
  • Open source projects by CODeRUS and Kolay
  • A lot of useful modding tool
  • Not: Bu emulator geliştiriciler içindir .sis oyun veya program açmaz.

link

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993, MAERKEK, Silinen Üye 2619136 ve 1 kişi daha

Cadillac34

Üye
İndirilmiyor. Başka link yok mu?

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136

Cadillac34

Üye
  • Beğen

blackcemre

Üye
Şimdi bunu indirince bilgisayardan symbian belleyi açabilir miyim ? Ekran görüntülerini alabilirmiyim?
Symbian belleye pc de açabilmek için neleri indirmem gerek?

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Daha düzenli ve detaylı bilgiler içerecek şekilde konuyu düzenleyebilir misin? Bu dosyalar nedir ne işe yararlar hiç bilgi vermemişsin. İndirdikten sonra bu dosyaları ne yapıcaz mesela?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Silinen Üye 2619136 ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
sis dosyalarını açıp düzenleyecek, değişiklik yapacak düzgün bir anlatım bulamadım sitede gören varsa söyleyiversin.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Geçmişte açılmış çok fazla çöp konu var ve konuyu açan arkadaşlar ya siteden atıldılar ya da bir daha girmediler. Haliyle o geçmişte açılan konular da yalan oldu. Bir konu açmadan önce doğru düzgün açıklama ve anlatım yapılması gerekiyor. Arkadaşta zaten zar zor bulabildiği oldukça eski dosyaları bir araya getirip paylaşmak istemiş ancak ne dosyalar ile ilgili ne de konu ile alakalı hiçbir anlatım ve açıklama yapılmamış. Zaten konu da acele ile açıldığı çok belli. ;) konuyu düzenli ve daha güzel hale getireceğine inanıyorum. Yalnız bir sorum daha var. Bu dosyaları paylaşan arkadaş bu dosyaları kullanmasını biliyor mu ya da daha önce kullandı mı?

• Beğen
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
sis dosyalarını açıp düzenleyecek, değişiklik yapacak düzgün bir anlatım bulamadım sitede gören varsa söyleyiversin.

Symbian bilgilerim çok eski ama hatırladığım kadarıyla SISTool vardı. Onunla *.sis uzantılı dosyalarda değişiklik yapılabiliyordu diye hatırlıyorum.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Silinen Üye 2619136, PALA. ve 2 diğerleri
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Symbian bilgilerim çok eski ama hatırladığım kadarıyla SISTool vardı. Onunla *.sis uzantılı dosyalarda değişiklik yapılabiliyordu diye hatırlıyorum.
SISTool eski kaldı hocam, SISContents ile çok kolay ve uyumlu şekilde yapılabilmekte ama bununla ilgili bir anlatım mevcut değildir.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136, PALA. ve Bab-ı Umut
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Konu yanlış yere açılmış. Ayrıca buradaki konuda da belirtildiği gibi bu bölümde dosya paylaşımı yoktur. @Mesut Aktaş

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Indireyim lazım olur belki .

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Buna benzer duyuru yapmıştım çok eskiden o yüzden benim PC de hepsi mevcut ama yine de teşekkürler, dikkat edin bunlar HER AN siline bilir

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
bayağı geç olucak ama bunlar nokianın zamanında geliştiricilere sunduğu programlar bunlar ile uygulamaları pc de emülater ile test edebilirsiniz (yada bazı uygulamaları çalıştırabilirsiniz) ama tam sdk kurulumu filan lazım

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Arzuf ve MAERKEK
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Konu için teşekkürler
Arkadaşlar bende de Symbian ^3 ün açık kaynak kodları var.İsteyen varsa paylaşabilirim.

• Beğen
Tepkiler: Arzuf ve MAERKEK

Cadillac34

Üye
Bu dosyaları başka siteye yükleyemedin mi arkadaşım? Dosyalar klasörlerde görünmüyor. Saatlerce yükleme modunda kalıyor.

• Beğen
Tepkiler: Arzuf
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu dosyaları başka siteye yükleyemedin mi arkadaşım? Dosyalar klasörlerde görünmüyor. Saatlerce yükleme modunda kalıyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Problem gözükmemekte. :hmmm

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Yusuf0111_Oğuzhan ve Arzuf

Cadillac34

Üye
Ben mobilden girmiyorum, bilgisayardan giriyorum sayın yöneticim.

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ben mobilden girmiyorum, bilgisayardan giriyorum sayın yöneticim.
Kısaca linkte bir sorun olmadığını izah etmekteyim hem yanlış hatırlamıyorsam linkteki hesapda konu sahibine ait değildi. Farklı tarayıcılardan denemek gerekecektir, turbo özelliği olan opera tarayıcıyla o özelliği açıp girmeyi deneyebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Arzuf ve Cadillac34

Cadillac34

Üye
Dediklerini yaptım ama nafile. Opera Turbo da aynı sorunu veriyor. En azından Yandix.Disk, Google Drive, OneDrive gibi bulut depolama sitelerine yüklenseydi bu kadar sorun yaşamazdım. Neyse yardım için teşekkürler. Artık bir şekilde indirmeye çalışacağım.

• Beğen

Üst Alt