Symbian tartışmasına Son...:)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

virtuous

Üye
    Konu Sahibi
Symbian tartışmasına Son...:)
Arkadaşlar herkese merhaba...6230i telefonumu 1 ay önce aldım ama açıkçası telefon teknolojisi hakkında bu sitede sizlerden çok şey öğrendim. Symbian hakkındaki benim yorumumsa şu;

Symbian : Benim telefonla uğraşacak vaktim çok,benim için telefon teknolojinin en üst seviyesinde olmalı, bu yüzden de kaba olmasının benim için bir önemi yok,ekranı da şöyle adam akıllı büyük olsun diyenlere... ;;)

Non-Symbian: Valla keşke benim de vaktim olsa da symbian özelliğine sahip bir telefon alıp hakkını verebilsem ama naapalım? Hem zaten telefon biraz zarif ve küçük olmalı,ses ve görüntü de daha iyi" diyenler için... :artı:

Tabii bence...Katılmayanlara saygılar,sevgiler... Yalnız bazı arkadaşlarımın konuşmalarında çok heves kırıcı olduğunu gördüm. Bence buna gerek yok... :oke:

Yalnız kafamdaki bir kaç soru işaretine hala yanıt bulamadım sitede...

*6230i de default halde yüklü olmayan,fakat sahip olduğu bazı özellikleri kullanabilmem,farklı uzantılardaki dosyaları açabilmem için yüklemem gereken bir program var mı?

*Sık karşılaşılan ve şu an açamadığım .sis uzantılı dosyaları hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

*Bir de .rm ve sanırım .swf idi. Bunları da açamıyorum.

Bu konular hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

Cevapları beğenirsem sorularım devam edecek... :P

Sitenin bu kadar yaralı olmasında emeği geçen herkese yürekten teşekkürler,herkes adına... ;;)

Herkese kolay gelsin... 8)

ERDEM

[email protected]

king512

king512

Üye
paylasım için saol

sublieutenant

sublieutenant

Üye
25.08.2005 Tarihli konu.. Arkadaş şimdi symbian konusunda uzman...:ehe
ama yinede yorumları görmek lazım,madem hortlanmış bi konu...:ehe:ehe:spr

nightdragon35

nightdragon35

Üye
sagol bilgi için:oke:eline emegine saglık

rapman

rapman

Üye
en güzel symbian : s60 v3'tür bence.ondan sonra s60 v2.s60 v5'e pek kanım kaynamadı...

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
kim hortlattı konuyu 5 yıl olmuş :D tarihi eser konu sağol ^^

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt