Symbian Nedir? Geniş bilgi ve diğer özellikler '

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PlaJGezgini

PlaJGezgini

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Nedir? Geniş bilgi ve diğer özellikler '
Symbian Nedir diye soran bir çok arkadaşımız

Öncelikle forum'da daha önce paylaşılmış Symbian Nedir Konusu altındaki linke tıklayıp kısa bir bilgi edinelim. Link: http://www.maxicep.com/yararli-bilgiler-ve-dokumanlar/symbian-nedir-86034.html

Daha sonra size kendi deneyimlerimle Symbian nedir sorusuna cevap vermek istiyorum.

Symbian bir mobil işletim sistemi olması haricinde gelişmiş bir tarayacı protokoldur. Yani nerde olursanız olun elinizde Symbian s60v3, s60v5 ve ^3 işletim sistemli telefonunuzla dünya parmaklarınızın ucuna geliyor.
Özel olarak program tasarlanabilirlik özelliğiyle ile teknolojonin adına yakışır başarılar gösteriyor.

Eğer elinizde ( s60v3, s60v5 ve ^3 ) işletim sistemli bir telefonunuz varsa farkına varın ki elinizdeki telefonla tüm dünyadaki mobil cihazları dinleyebilirsiniz. FBI / CIA / MIT ve diğer özel istihbarat birliklerinin kullandıkları özel tasarım programlar bu Symbian sistemli telefonlara yükleniyor. USB yöntemiyle bilgisayara bağlanması sayesindede bir kontrol aracına dahi dönüşebiliyor. Gizli servislerin kullandıkları en düşük sistem Symbian olsada kullandığımız cihazlar şirin ve bir o kadarda Teknolojik makinalardır.

Yazan: Bora Oğuzhan İnal.

• Beğen
Tepkiler: .eRCaN. ve Ozan

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Bilgi için teşekkürler

SilentOne

SilentOne

Üye
teşşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt