Haber Symbian Kullanicilari Müjde! Apk To Sis Sistemi!

Sponsorlu Bağlantılar

Sizin İçin APK Yı SİS E Dönüştüreyim Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    86
ARM_TR

ARM_TR

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Kullanicilari Müjde! Apk To Sis Sistemi!
BEYLER ASLA İMKANSIZ DEMEYİN BAŞLIKTAKİ DOĞRU.

BU AYRICA MAXİCEP APK TO SİS PORT TAKIMININDA AÇILIŞIDIR.

ARTIK ANDROİD UYGULAMALARINI SYMBİANDA OYNAYABİLECEKSİNİZ!

NASIL YAPILIR

2 AŞAMALI YÖNTEMDİR.

1. Aşama :

APK Dosyasını İndirin. Arkadaşınızın Android Telefonuna Yada Android-X86, BlueStacks Gibi Bi Android Sistemine Kurun. Aynı Telefona Yada Programa Astro File Manager Kurun. Uygulamayı Yedekleyin. Ve Astro File Managerin Yedekler Klasöründeki APK Dosyasını Alın. Dex2Jar Kullanarak Bunu Jar A Çevirin (APK Dosyası Dex Formatındadır) Bu Aşama Tamam. Şimdi Bunu Direk Telefona Atmak Yok. İnanın Çalışmaz. Şimdi Zor Aşama Olan Kodları Symbian Koduna Çevirmek Var.

2. Aşama :

Bu Aşama Java Bilgisi Gerektiriyor. Jar Dosyasındaki Kodları Alın (Bir Jar Kod Gösterici Programla) Kodları Bilginizle Değiştirerek Symbiana Uyarlayıp Kaydedin. - En Zor Bölüm Buydu - Sonra Jar Dosyasını Bazı Emülatörler Ve Symbian SDK Sı İle Jar Dosyasını Sis E Dönüştürün.

Not: Bu Sis UnSigned Dir.!

Sonra Symbian Oyununuzun Keyfini Çıkarın.

ÖNEMLİ NOTLAR!

1- Bu Bazen Başarılı Olmayabilir. Kod Bilgisine VB Durumlara Göre Değişir.

2- Telefonda Oluşabilecek Sorunlardan Sorumluluk Almıyorum.

3 - Anketi Cevaplayın Ben Sizin İçin Uygulamaları Dönüştüreyim Mi? Dönüştürmeyeyim Mi?

4- +1 Lütfen :D

• Beğen
Tepkiler: f299, Last-Trump, can_huso_sulo ve 7 diğerleri

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
:hmmm

BelaMonte

BelaMonte

Üye
hacker dedected

• Beğen
Tepkiler: ARM_TR
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Görmeden inanmam

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve Pikkaccu
fatih54102

fatih54102

Üye
bu zaten yillardir bilinen bir sey. Basit uygulamalari ugrasmadan yaparsiniz, oyunlari vb. Yapmak icin cok fazla ugrasmak lazim ve asiri derecede bilgi birikimi isteyen bir is. Yapilan uygulamayi da ovi kabul etmeyeceginden kimse ugrasmaz. Ayrica dex2jar ve jar kaynak kodu goruntuleyiciler pek verimli calismiyor.

• Beğen
Tepkiler: ARM_TR ve arslanla
ARM_TR

ARM_TR

Üye
    Konu Sahibi
Görmeden inanmam
Madem İnanmıyacaksın Bana Astro File Managerde Yedeklenmiş APK Ver.

Neden Bu Şekilde İstediğimi Soracaksan :

APK Dosyası Orjinal Halinde Kurulum Dosyasıdır. Ama Yedekteki APK Da Dosyanın Ana Kodları (Kaynak Kodu Bulunur)

Hem APK Yı Jara Çevirme Herkesin Bildiği Birşey Ve Nokia Sitesinde Jarı Sis Yapmanın Mümkün Olduğu Yazıyor.

Hem De Daha Test Aşamasında. Hepsinde Çalışacak Veya Hurra Birsürü Oyunu Çevirek Diye Birşey Şimdilik MÜMKÜN DEĞİL!Hemde 1 +1 İ Esirgemeyin Fikir Fikirdir. İcatlar Fikirlerin ÜrünüdürMÜJDE! MineCraft PE Yedek APK Sını Elde Ettim! En Kısa Sürede .SİS Yapacağım! Konuyu Takip Edin!

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo ve Cihanî Sultan
M@cros

M@cros

Üye
yaptığın bir uygulamayı paylaşır mısın?

kartal835

kartal835

Üye
Bence soru sormana gerek yok sen simdi vıdeosunu cek lınklerı ver bızde denıyelım

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Minecraft ha :hmmm

kartal835

kartal835

Üye
zaten olmasının ımkanı yok dokunmatıklerde calısır ona gore hazırlanmıstır 320x240 ekranla nasıl oynayacagımArkadaşlar telefonumu hackleyecegım lınk verırmınız

ARM_TR

ARM_TR

Üye
    Konu Sahibi
zaten olmasının ımkanı yok dokunmatıklerde calısır ona gore hazırlanmıstır 320x240 ekranla nasıl oynayacagımArkadaşlar telefonumu hackleyecegım lınk verırmınız
Zaten Dokunmatiklere Ve 360x680 Yada 320x240 Ekranlara Uyarlayacağım Sorun Yok.

Birde Anlamıyorum Biri Geliyor Subway Surfu Symbian İçin Yapıcam Diyor Herkes İnanıyor Destekliyor Bende MineCraftı Symbian İçin Yapıcam Diyorum İnanan Yok! Ben Sadece Olumsuz Yorumlar Alıyorum.

Bu Forumun Yeni Üyelerle Derdi Nedir Anlayamıyorum Bazen...Kodlamaya Başladım İlk Sorun Ekran Boyu PES 2011 Gibi Bi Sorun Oluşabilir Bundada Tabi Geçici Olarak :)Son Olarak Jar'I Sis E Çevirmeyeceğim J2ME Ye Çevireceğim Yoksa Sadece Hackliler Kullanabilir Oyunlarımı

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo ve Cihanî Sultan

sezgin_06

Üye
Google Chromeyi donusturebılırmısın Flash desteklı olanı son surumu yanı

arslanla

arslanla

Üye
bekliyoruz bakalım neler yapıcan??

ARM_TR

ARM_TR

Üye
    Konu Sahibi
Google Chromeyi donusturebılırmısın Flash desteklı olanı son surumu yanı
Önce MineCraft. Oynamayı Çok İstiyorumda.

Daha MineCraft Bitmedi Sabırlı Olun Ama Olacak Gibi DuruyoBazıları Başarmış Üstelik Yabancı Forumlarda APK TO Jarı Bulmuştum Adam J2ME İle Uyarlamış. Telefonunda Şimdi Çatır Çatır Oynuyomuş :D Bende Aynısını Yapmaya Çalışıcam

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Hayırlısı

• Beğen
Tepkiler: ARM_TR
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Ohoo siz daha orda mısınız : ) Ben 5800 da Asphalt 9: Joke oynuyorum şuan : )

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Kardeşim ben sevdiğim tarzdan dolayı her şeye şüpheyle yaklaşmam gerekse de fıtratım gereği söylenenlere inanan bir insanım.Bu sebepten sana inanıyorum.Bekliyorum.İnşallah bir şeyler yaparsın...
Zaten Dokunmatiklere Ve 360x680 Yada 320x240 Ekranlara Uyarlayacağım Sorun Yok.

Birde Anlamıyorum Biri Geliyor Subway Surfu Symbian İçin Yapıcam Diyor Herkes İnanıyor Destekliyor Bende MineCraftı Symbian İçin Yapıcam Diyorum İnanan Yok! Ben Sadece Olumsuz Yorumlar Alıyorum.

Bu Forumun Yeni Üyelerle Derdi Nedir Anlayamıyorum Bazen...Kodlamaya Başladım İlk Sorun Ekran Boyu PES 2011 Gibi Bi Sorun Oluşabilir Bundada Tabi Geçici Olarak :)Son Olarak Jar'I Sis E Çevirmeyeceğim J2ME Ye Çevireceğim Yoksa Sadece Hackliler Kullanabilir Oyunlarımı
Bekliyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: ARM_TR, WanWan ve Teom@n
Teom@n

Teom@n

Üye
Kolay gelsin, umarim çabalarin sonuçsuz kalmaz.Oyun haricinde diger uygulamalar için dusuncelerin nedir?

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

Üst Alt