Yardım symbian instagram Bakmadan geçmeyin Özellikle profesyoneller

Sponsorlu Bağlantılar

okan1096

Üye
    Konu Sahibi
symbian instagram Bakmadan geçmeyin Özellikle profesyoneller
Arkadaşlar öncelikle konu yanlış yerde ise affedin
Arkadaşlar ben bir Nokia 5800 kullanıcısı olarak sürekli wp forumunda dolanıyorum ve bizde olmayacak olan instagram onlarada henüz gelmemiş ama bazı uygulama yazıcılar 3. Parti uygulama yazarak instagrama tam erişim sağlıyor ve şu ana 3-4 tane uygulaması wp storede mevcut acaba bizm uygulama yazmayı bilen arkadaşlar neden bize yazmıyorlar yada bu işten iyi anlayanlara yazdırtmıyoruz wp bildiğim kadarıyla uygulama yazmada telefn kullanımını kısıtlıyorken symbianda böyle bir sorunda yok Yani symbianda bu programı yazmak daha kolay olur diye düşünüyorum . Androidden port falan edilemezmi bence edilebilir hiç bir şey imkansız değildir . Lütfen yorum yapın. Program yazmayı bilenler lütfen yardım edin birlik olursanız 3-5 kişi halledersiniz . Hı bu arada yazının birazını theruhix isimli kullanıcıdan alıntı yaptımhttps://www.maxicep.com/forum/members/theruhix.2189328/

okan1096

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim valla çok saol sen olmasan daha bekleyecektim :D

lazye

lazye

Üye
Önemli değil güle güle kullan :)

lazye

lazye

Üye
tam bilgım yok ama her fotoyu paylaşmıyor o konu altında sorunları paylaşın pek bi bilgim yok bu konuda

NextWorld

NextWorld

Üye
İnstagram varmış
Ayrıca okadar kolay değil yazabilmek.
Symbian daha yeni kaynak kodunu paylaştı zaten.
Bunu bir sürü düğümü var.
Veri tabanı vs. İmkanı yok

okan1096

Üye
    Konu Sahibi
mutanat merak ettim symbian kaynak kodunu mu dağıttımutanat merak ettim symbian kaynak kodunu mu dağıttı yoksa programınkini ni dağıttı

lazye

lazye

Üye
Öyle birşey yok kaynak kodu dağıtılmadı ...

NextWorld

NextWorld

Üye
Kardeşim durduk yere ne diye yazmami bekliyorsunuz
Çıktı demiştim mynette okumustum
Zaten cikip çıkmaması seni pek ilgilendirmiyor olsa gerek bence

lazye

lazye

Üye
Kardeşim dağıtsaydı illaki herkesin bilgisi olurdu....

NextWorld

NextWorld

Üye
Nasil düşünürseniz

lazye

lazye

Üye
tamam dostum uzamaya gerek yok

Emre

Üye
MEnesCansiz

MEnesCansiz

Üye
Symbian desteği kesilmiş bir sistem olduğu için açık kaynak kodlu olması bir şey ifade etmez. Kaldı ki sistem stabil olmadığı ve geliştirilmediği için uygulama geliştiriciler sisteme uygulama yazmıyor. Andoridden portlama olayıda teoride mümkün gözükse de pratikde mümkün değil. Uygulamaların kullandığı çekirdek sistemlerin farklı olması ve çalışma şekillerinin farklılığından dolayı bu iş göründüğü gibi kolay değil.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Symbiana Androidden uygulama portlama diye bir şey yoktur. Sadece yeniden yaza bilirsiniz.

kanaryammm07

Üye
gerçektdo instagram symbiana hic bi türlü olmıcakmı

MEnesCansiz

MEnesCansiz

Üye
Instagram Uploader adında bi uygulama vardı sanırım ama emin değilim.

atalay0534

atalay0534

Üye
Link bulursan paylaşır mısın

Üst Alt