Symbian Cihazi İle DLNAdan Smart TVye Görüntü Atan Kullanan Varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Symbian Cihazi İle DLNAdan Smart TVye Görüntü Atan Kullanan Varmı?
Sorun Yaşıyorumda Acaba Bendenmi KAynaklanıyor Yoksa Kllananlardada SOrun Varmı?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Konu Güncel :hmmm

broo07

broo07

Üye
bende dLna'yı çok merak ediyorum. Konuyu açan arkadaşa katılıyorum. görüntü aktaran kimse yokmu?

broo07

broo07

Üye
nasıl yapıldıgını hiç beceremedim

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ben sadece bilgisayara paylaşım denemiştim eskiden. tv nasıl olur hiç bilmem. o zamanlar uygulaması vardı galiba şimdi sistemdeydir belki de yine dlna uygulamasıyla çalışıyordur

cyborg78

cyborg78

Üye
dlna ile ben Machına 3D uydu alıcısından seyrede biliyom, yalnız purewiev ile çekilen full hd görüntüyü zor oynatıyor öyle ya uydu alıcıdan kaynaklı bilemem :)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
dlna ile ben Machına 3D uydu alıcısından seyrede biliyom, yalnız purewiev ile çekilen fu ll hd görüntüyü zor oynatıyor öyle ya uydu alıcıdan kaynaklı bilemem :)
Valla Eski Modemim Vardı Uydunetin Onunla Wifiden Full HD Videolarda 4 5 Snde Bir Devamlı Takılma Oluyordu İnternet AKtif Kullanılmıyordu vede Hızı 10 MBPS İdi Modemi Değiştirdim Üst Modellerine Geçtim Bu Sefer Yine 10 MBPS Hızda Takılmaların Az Olduğuna Şahit Oldum.Ama Benim Sorunum Cihaz Görünmüyor Telden.TVNin IPsını Değiştiriyorm Bu Kez Geliyor Acaba Öyle Bir Sorn Yaşayan Varmı Diye ŞeyE ttiydim :hmmm

• Beğen
Tepkiler: cyborg78

Üst Alt