SYMBİAN ANNA telefonunda sorun olan arkadaşların sorunlarını çözer mi sizce???

• 10 Mayıs 2011
  • 2545 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bazı n8 ve c7 modellerinde donma:aha:, resetleme :vur(bu sorunu kardeşime almış olduğum c7 de yaşamaktayım), kapanıp açılmama (genellikle n8de) ve kapanıp pili belirli bir süre bekletip öyle açmak (c7 de) gibi sorunlar yaşayan sevgili arkadaşlarımın sorunlarını SYMBİAN ANNA kodlu güncelleme :allalla:çözebilir mi???

İnşallah sorunları çözülürde onca para verip aldıkları telefonları :ah sinir olmadan, kafayı sıyırmadan:vur gönül rahatlığı ile kullanırlar... Rahat bir nefes alırlar...

İlk Symbian Anna lı telefonlar piyasaya çıkmaya başladı...
    Basın Bültenleri - ShowPressRelease - Nokia Türkiye

Yazan: bubu_06
  2. donanımsal hiç bir arızayı 5 tane güncelleme çıksada düzeltemezsiniz...bakınız 5800 ekranı...10 tane güncelleme geldi dokunmatik hala reziftif...(ama hassaslaştı diyebiliriz)

bu şekilde sorunu olupta yazanlar olursa daha kesin bilgiye ulaşabiliriz..şahsen benim N8 de donma restleme olaylarına hiç rastlamadım...

3. Ben 3 aydır. C7 kullanıyorum. Ne donma var, ne reset. Gayet memnunum.

4. eqer böle sorunları olanlar varsa telefonu aldıkları yere göndersinler

5. Tabiki bazı hatalar giderilir ama donanımsal hatalar için servise gitmek gerekli. Bende C7 kullanıyorum söylediğin hiç bir sorunla karşılaşmadım.

6. anna'ya kalmadı 1.2de bu tür sorunlar bitti zaten şuan sorun yok

7. benim tlefon ayda 2-3 kere durup duruken kendini resetliyor....pr2.0da çözülür umarım...

8. bnce donanımsal bir olaydır reset olayı bi servise gönder

9. N8 kullanıcısıyım bu güne kadar telefon hiç reset çekmedi :) çatır çatır çalışıyor :aha:

10. K.bakmayın direk lafa zıplıyorum...dedilerki donanımsal.servise gönderenlerin hepsi sorunlu geri geldi.sebebi yazılım güncellemeleri...düzelenlerinde IMEIsi değişmedi.çünkü donanımsal olsa komple değişir telefon.çünkü adam tek işlemciyi sipariş vermio anakartı sipariş verio.Neyse sadete geliyim.telefonu aldıgımda 11.12ydi günde 10-15 reset...13.16ya geçtim 5-6 reset...14.02ye geçtim sadece telefon kullanılmadığı zaman ve hep aynı saatlerde günde 2reset atıor...işime engel olmuor ama canımı sıkıyor...Şu anna çıksın phoenixle yükleyelim...baktım reset atıor gider veririm servise...Bu arada reset sorunu olan arkadaslar telefonun C: klasöründeki mail for exchange klasöründeki dosyayı açınca telefonun reset attığı saatleri görebilirsiniz...

----------Eklendi @ 01:08:57 ---------- Yazıldı @ 01:07:19 ----------

Dip not... Sadece gece reset atıor...

Cezzbedici3 bunu beğendi.
  11. donanımsal değil yazılımsal servislik bişe yok....
    üste arkadaşın dediği gibi pr1.0da çok reset atıyordu programlara girmeye çalışırken vsvs her zaman reset atıyodu günde 8-10 kez...
    pr1.1 de accayip fark etti reset olayı günde 2-3 e düştü....
    pr1.2de ayda 3-4 e düştü annada bu sorunun tamamen kalkacağını umuyorum kalkmasa bile bir iki resetten bişe olmaz benim moralimi bozmuyor umursamıyorum bile çünkü bu kullanırken olmuyor boşta dururken oluyor ve evet akşam saatlerinde oluyor... heralde telefonun uykusu geliyor onuda anlayışla karşılamak lazım(h)

----------Eklendi @ 16:30:31 ---------- Yazıldı @ 16:30:00 ----------

ayyyyyyyynennnnn aynen......:oke:

deniz.kucukozen bunu beğendi.
  12. nasıl hala rezistif güncellemeyle donanımımı değiştirmelerini bekliyorsun :d:

13. Eposta uygulamasındaki kasmalar,donmalar,geciklemeler fark edilecek şekilde iyileştirilmeli yada tamamen ortadan kaldırılmalı..

14. ben e6 kullanıcısıyım annada su ana kadar donma gıbı ya da resetleme gıbı bı sıkıntıyla karsılasmadım hatta 31 uygulama actım ve tekrar kontrol ettım kasma sıfırdı :ehe:ehe

15. valaa bende de n8 var daha bi sorun ckmadi sukurrr

16. Cin Anna'sina gore donup kararsiz kalma sorunu tamamen, reset atma sorunu kismen cozulmus.

17. orijinali çıkmasa da çakması bile çoğu sorunu çözdü.

18. kardeşim aynı dert bende de vardı bilirsin..çin versiyon annayı kurduktan sonra allaha şükür henüz reset yok..ama şans bizde ya türkçe orjinal versiyonu yükleyince başlarsa reset şaşırmam yine :)))))

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12/11/2018 - 21:10