Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

knight rider

knight rider

Üye
Sen butun sıstem aracları bırlıkte ıstıyorsun aslında guzel olur ama neyaziki boyle hepsi bir arada yok olsa zaten buyuk olay yaratırdı boyutuda en az 10mb flan olurdu ama malesef hepsi bir arada duymadım aslında saglam bı ekıp olustursak bu uygulamaların hepsını bır araya getırıp bı sıstem arayuzlu uygulama yapardıkta saglam ekıp lazım :D

Flipfont güzel ama yazı tiplerinin boyu o kadar küçük ki gerçekten insan bazen okumakta zorlanıyor. Bu yüzden Psiloc Font Magnifier gibi boyut ayarı olmasını da arzu ediyorum. Psiloc Font Magnifier yazıyı sadece büyültüyor. O da büyüdükçe yazıları kaba gösteriyor. İkisi birlikte olursa harika olur.

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
kardeş oldu sing .cer vb şeyler çıktı bundan sonrasında ne yapmalıyım

Hocam singn de orda alta dosya secme yerı cıkcak dosyayı sec sertıfıkalandrcagını snra alta kutu war asd yaz snra upload et de yaptıktan btrdkten snra sana download butonunu cıkarcak ındır ve yukle

a.doqancan

a.doqancan

Üye
çıkmadı bekliorm çıkardıktan sonra telefona atıcam ok saol :D

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
Flipfont güzel ama yazı tiplerinin boyu o kadar küçük ki gerçekten insan bazen okumakta zorlanıyor. Bu yüzden Psiloc Font Magnifier gibi boyut ayarı olmasını da arzu ediyorum. Psiloc Font Magnifier yazıyı sadece büyültüyor. O da büyüdükçe yazıları kaba gösteriyor. İkisi birlikte olursa harika olur.

FlipFont ta degısık yazı stıllerı var kalınıda ıtalyklısıde buyugude sen forumda font dosyasını veren konu wardı 37tanedı hatrlarsam o dosyayya bak ıstersen ..
Konu Başındaki Teşşekür butonunu unutmadıgın ıcın tesekur ederım bu arada :ehe :ehe

--------------- Ekleme ---------------

çıkmadı bekliorm çıkardıktan sonra telefona atıcam ok saol :D

Tmm durumu bıldırırsen sevnrm :D

bordo68

bordo68

Üye
Malesef modemin dibine kadar gidiyorum hala ag bulunamadi diyor,dil seceneklerindede fransizca yok,ing,tur,almanca var...Tsk

YasirN verdigin program isimleri cok guzel tesekkur ederim,birde hizli yanitlarindan dolayi tsk ederim bazi arkadaslarin cevap vermesi cok gec suruyor.Panomani kullanamadim sertifika hatasi oldu baska guzel bildigin programlar varmi?genelde n95 prg dolu.Tsk...

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
Malesef modemin dibine kadar gidiyorum hala ag bulunamadi diyor,dil seceneklerindede fransizca yok,ing,tur,almanca var...Tsk

YasirN verdigin program isimleri cok guzel tesekkur ederim,birde hizli yanitlarindan dolayi tsk ederim bazi arkadaslarin cevap vermesi cok gec suruyor.Panomani kullanamadim sertifika hatasi oldu baska guzel bildigin programlar varmi?genelde n95 prg dolu.Tsk...

Hocam dili data ile nokia pc suite ile yapıldgnı hatrlyrm eklerde..
Eğlenceli degılde oyun olurmu ? :D

bide konu başına bir teşekur butonuna basarsan sevnrm hocam :)

knight rider

knight rider

Üye
FlipFont ta degısık yazı stıllerı var kalınıda ıtalyklısıde buyugude sen forumda font dosyasını veren konu wardı 37tanedı hatrlarsam o dosyayya bak ıstersen ..
Konu Başındaki Teşşekür butonunu unutmadıgın ıcın tesekur ederım bu arada :ehe :ehe

Ben http://www.maxicep.com/s60-3rd-yazi-ekran-dil-araclari/monotype-imaging-flipfont-v3-03-1-s60v3-symbianos9-x-signed-397227.htmllinkindeki hem uygulamayı hem de fontları yükledim. Fakat boyut olarak farketmiyor. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi

Ben http://www.maxicep.com/s60-3rd-yazi-ekran-dil-araclari/monotype-imaging-flipfont-v3-03-1-s60v3-symbianos9-x-signed-397227.htmllinkindeki hem uygulamayı hem de fontları yükledim. Fakat boyut olarak farketmiyor. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

boyut hakında hiç bir bilgim yok ben hiç değiştirmedim ama o fontları yuklediğinde font klasorune düştüğünde txt olarak gözüküor orda boyları flan var onları değiştirirsn x-plorer hex görüntüleycisiyle :bilmm

knight rider

knight rider

Üye
boyut hakında hiç bir bilgim yok ben hiç değiştirmedim ama o fontları yuklediğinde font klasorune düştüğünde txt olarak gözüküor orda boyları flan var onları değiştirirsn x-plorer hex görüntüleycisiyle :bilmm

Telefonuma bugün SBSH FExplorer Pro 2.10 u kurdum. Önerir misiniz?

Ve kusura bakmayın ama detaylar söz konusu olunca acemiyim. Mümkünce anlayabileceğim şekilde SBSH FExplorer Pro 2.10 da boy ayarını izah edebilir misiniz?

samsungcuyuz

Üye
benin bir sorum olacak e63 telefonum var buna s60v3 için olan bütün temalar olur mu bide c3 telefonunu alabilme durumum var sence değiştireyim, önerebileceğin temalar var mı ve telefonuma sertifikasız uygulama yüklemek için tek seçeneğim hacklemek mi ?

bordo68

bordo68

Üye
Olur hocam senin zevkine guveniyorum tavsiye oyunlarini bekliyorum?birde kumanda programi e63 de calisirmi?

dEsCriptiOn

Üye
ustat kolay gelsin, konuya baya baktım goremedim gozumden kacmışsa affola.. Ben e72 için şifreli tuş kilidi arıyorum, saatlerdir gözlerim şişti. bi yardım lutfen

x-slim

Üye
Arkadaslar hack yapicam ama bir türlü bu klösör bulamıyorum bende yok napmaliyim bu durumda ?

C:\Program Files (x86)\Common Files\Nokia\DataPackage\Products

N86 telefonum

ardava

Üye
meraba abi. ya ben 1 ay önce e 63 aldım. sonra farkettim çn kapağın yanına bastırınca sesler geliyo. sonra bu ekrana da yansıdı yani ekrana bastırınca da sanki yerine oturmamış gibi sesler geliyo. bu garanti kapsamında mı?

uzman_can

Üye
Eyvallah usta kusura bakma bayramı unuttum ben sürekli eevde olduğumdan herkesi de oyle zannediyorum :S Bi konuda bilgi paylasımında bulunmak istedim. Nokia Shop ların da kendi teknik servisleri var ve onlarda telefonu alıp güncelleme işlemi yapıyorlar. İlgine teşekkürler.

dirabjk

Üye
Hocam benim e63 te bir uygulama yada oyun kaldırdıktan sonra onceden kurmus oldugum uygulama ve oyunlar yok oluyor ama uyg.yöneticisnde görünüyorlar hafıza kartı 8gb ve %90 boş şimdiden cvp için tşkler.

donex92

donex92

Üye
Hocam tel E63 sorunum su: Msjlarım ıletılmıyor hattım avea ama hatla bır ılgısı yok ozellıkle bır kac numaraya aynı mesajı defalarca gonderıyorum bunun cozumu nedır hard format ıse yaramadı tel hacklı.Hıc update yapmadım en eskı versıyon yuklu ne yapmam lazım acıl bır cozum lazım bana.Tsk ederım.

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
Hocam tel E63 sorunum su: Msjlarım ıletılmıyor hattım avea ama hatla bır ılgısı yok ozellıkle bır kac numaraya aynı mesajı defalarca gonderıyorum bunun cozumu nedır hard format ıse yaramadı tel hacklı.Hıc update yapmadım en eskı versıyon yuklu ne yapmam lazım acıl bır cozum lazım bana.Tsk ederım.

Boyle sorunu ilk defa goruyorum hatınızın TL miktarı eksık olabilir veya coklu mesaj atıgınızda bazen oyle donaklamalar oluyor Mesaj=Giden=mesajı sec ertele de gonder de sonra hocam bıde surumu guncele hıc guncelemedıysen istersen

Hocam benim e63 te bir uygulama yada oyun kaldırdıktan sonra onceden kurmus oldugum uygulama ve oyunlar yok oluyor ama uyg.yöneticisnde görünüyorlar hafıza kartı 8gb ve %90 boş şimdiden cvp için tşkler.

O uygulama ya Gizli uygulamadır sistem dosyasıdır yada hafıza kartına yukleyıp bı hatadan dolayı sıldıgınde o yukleycıde kalır sılemezsın hata verır kartı cıkarıp hart format atarsan bıde kartı bıcımlendırırsen gıder uzun ama gıtmesnı ıstersen bu yolu takip et :D

Eyvallah usta kusura bakma bayramı unuttum ben sürekli eevde olduğumdan herkesi de oyle zannediyorum :S Bi konuda bilgi paylasımında bulunmak istedim. Nokia Shop ların da kendi teknik servisleri var ve onlarda telefonu alıp güncelleme işlemi yapıyorlar. İlgine teşekkürler.

Bilmiyordum ama bilgi paylaşımın için teşekkürler..

meraba abi. ya ben 1 ay önce e 63 aldım. sonra farkettim çn kapağın yanına bastırınca sesler geliyo. sonra bu ekrana da yansıdı yani ekrana bastırınca da sanki yerine oturmamış gibi sesler geliyo. bu garanti kapsamında mı?

Hocam herhangi bir vidaya elleyip oynatıysan garanti gider kap goturur dıye bılıyorum ama sen kabı servıs dısı degıstrdgın ıcın bı sıkıntı olabilir sen adama bu olayı demeden sor bakalım garanti yaparmı yapmazmı

Arkadaslar hack yapicam ama bir türlü bu klösör bulamıyorum bende yok napmaliyim bu durumda ?

C:\Program Files (x86)\Common Files\Nokia\DataPackage\Products

N86 telefonum

O dosya hackle alakalı birşey degılki

ustat kolay gelsin, konuya baya baktım goremedim gozumden kacmışsa affola.. Ben e72 için şifreli tuş kilidi arıyorum, saatlerdir gözlerim şişti. bi yardım lutfen

Tam anlayamadım uygulamamı yoksa telefonun ozelıklerınden şifremi?

Olur hocam senin zevkine guveniyorum tavsiye oyunlarini bekliyorum?birde kumanda programi e63 de calisirmi?

Hocam malesef e63 de kumanda calısmıyor kızılotesi gerekli onun için

benin bir sorum olacak e63 telefonum var buna s60v3 için olan bütün temalar olur mu bide c3 telefonunu alabilme durumum var sence değiştireyim, önerebileceğin temalar var mı ve telefonuma sertifikasız uygulama yüklemek için tek seçeneğim hacklemek mi ?

Telefona sertıfıkasız dosyaları yuklemek ıcın hacklemek zorunlu degıldır OPDA dadan sertıfıkalandırırsın.
S60v3 lern bazıları çakışabilir tema olaynda ama acarlar.

C3ün işletm sistemi hakında bilgim yok ama OS işletim sistemi olmayan telefon alma derım

Telefonuma bugün SBSH FExplorer Pro 2.10 u kurdum. Önerir misiniz?

Ve kusura bakmayın ama detaylar söz konusu olunca acemiyim. Mümkünce anlayabileceğim şekilde SBSH FExplorer Pro 2.10 da boy ayarını izah edebilir misiniz?

FExplorer hiç kullanmadım ama gorsellerıne baktım X-plorerdan daha iyisi yok acıkcası benm anlatıgımın aynısı FExplorerdada gecerlı olur ama onda hex kodlaycı yoktu sanırım

konuya olan ilginizden dolayı herkeze teşekkür ederim ve Sizin Teşekkür butonunu gordugunuz için gururla cevapları sunarım :D :ehe

saybatli2010

saybatli2010

Üye
herkese elinden geldiğince yardım ediyorsun çok güzel bakalım banada yardım edebilecekmisin ? :)

E72 kullanıyorum mesaj geldiğinde ne ses çıkıyor nede titriyor ekran ışığı bile yanmıyor. sadece optik nav tuşu yanıp sönüyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim. Bütün profillerde aynı durum söz konusu. Format atsam düzelicek ama format atmadan düzeltmek istiyorum. ne yapmam gerek bu konuda ????

flatliner

flatliner

Üye
merhaba hocam benim E71 telelefonum var son sürüm yüklü öncelerde ıvi contacts programını cok guzel kullanabılıyordum chat usülü ama suan ovi contacts a giremiyordum girmeye çalıştıgımda bi iki saniye donuyor hic bi sekilde acılmıyor ancak chat diye bi yardımcı programla gırıyorum kı ondanda hic memnun degilim ovi contacts ın yeni versiyonu cıkmış mobilden kontrol ettim e71 de yüklenebilir diyolar ama seceneklerde E71 yok e63, E66, E72 yi sectım kurumlumlarını ındırdım yıne nafıle yıne nafıle bu ovi contacts problemını nasıl cözebilirim

Üst Alt