Symbian 60 v3 Sürümüne Sahip Telefonlar Hakkında Sorular Buraya

Sponsorlu Bağlantılar

ersin_20

ersin_20

Üye
s.aleykum yer yüzündeki tüm islam aleminin
kurban bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını yüce allahtan niyaz ederim. YasirN kardeşim önerilerin için çok teşekkürler ama olmayacak galiba en iyisi benim telefonu değiştirmem yoksa bu işin içinden çıkılmaz . Senden bir ricam var kusura bakma senin için
zahmet olacak ben telefonu
değiştirmeye karar verdim ama pek fazla anlamam bu işletim sistemlerinden sadece beğendiğim bir kaç telefon var senin fikrini sormak
istedim. Hangisini önerirsin? Samsung
innov8, nokia n86 8mp, nokia
5800xm, nokia n96. Bunlardan
hangisini önerirsin? Şimdiden teşekkür ederim... -------yada başka önerd bileceğin farklı bir telefon varmı varise özellikleri nelerdir...

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
s.aleykum yer yüzündeki tüm islam aleminin
kurban bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını yüce allahtan niyaz ederim. YasirN kardeşim önerilerin için çok teşekkürler ama olmayacak galiba en iyisi benim telefonu değiştirmem yoksa bu işin içinden çıkılmaz . Senden bir ricam var kusura bakma senin için
zahmet olacak ben telefonu
değiştirmeye karar verdim ama pek fazla anlamam bu işletim sistemlerinden sadece beğendiğim bir kaç telefon var senin fikrini sormak
istedim. Hangisini önerirsin? Samsung
innov8, nokia n86 8mp, nokia
5800xm, nokia n96. Bunlardan
hangisini önerirsin? Şimdiden teşekkür ederim... -------yada başka önerd bileceğin farklı bir telefon varmı varise özellikleri nelerdir...

1.seninde bayramn kutlu olsun hocam satmasaydın surum atıp tekrar bakablrdn
2.Hocam telefonu alıcağın marka kendisini yılarını telefona vercek olca oda Nokia. Nokidan sasma samsunga flan bakma.
3. Dokunmatık telefon alma gercekten pısman olursun 5800 pek etkiliyci bir işletm sistemini hisetemezsin , listenin arasnda alınabilcek n96 war usta

kaan0921

Üye
bir cep telefonu programı nasıl 320x240 a çevrilebilir ????? (kısa ve öz)

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
ustaca73

ustaca73

Üye
arkadaşlar telefonuma sis uzantılı oyunlar yükledim.ama oyunları açınca renkler bir karışıp bir düzeliyor.java oyunlarda böyle bir sorun yaşamadım.hard format attım ama yine sorun devam ediyor.nasıl düzeltebilirim acaba?

cevaplayanlara şimdiden teşekürler...

a.doqancan

a.doqancan

Üye
kardeş yazılanları okudum fakat yine sormak istiyorum bnm en büyük problemim .mp4 yada .avi neyse bunları real playerda seyredememem. programlar ama unsigned sertifika istiyor tek çözüm yolu bu hack yada sertifikalatma fakat korkuyorum telefonu yeni aldm 1 ay oldu üstelik sertifikalatmada "imei" veriorz bu nedenle korkuorm snce güvnlimidir yapmalımıyım ? kafayı yiyecem bir sürü filmim dizilerim var telefonda seyretmek istiyorum.(E63 kullanıyorum)

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefonuma sis uzantılı oyunlar yükledim.ama oyunları açınca renkler bir karışıp bir düzeliyor.java oyunlarda böyle bir sorun yaşamadım.hard format attım ama yine sorun devam ediyor.nasıl düzeltebilirim acaba?

cevaplayanlara şimdiden teşekürler...

O oyunun arızasıdır dostum yapabilcegin birsey yok baska yerden dosyasını bulcaksın..

--------------- Ekleme ---------------

kardeş yazılanları okudum fakat yine sormak istiyorum bnm en büyük problemim .mp4 yada .avi neyse bunları real playerda seyredememem. programlar ama unsigned sertifika istiyor tek çözüm yolu bu hack yada sertifikalatma fakat korkuyorum telefonu yeni aldm 1 ay oldu üstelik sertifikalatmada "imei" veriorz bu nedenle korkuorm snce güvnlimidir yapmalımıyım ? kafayı yiyecem bir sürü filmim dizilerim var telefonda seyretmek istiyorum.(E63 kullanıyorum)

Hocam OPDA sertifikalandırma sitesi güvenlidir ve sana önerceğim programı ordan sertifikalandır ve hackle ugrasma CorePlayer ı yukle ..
Bu arada filimleri nerden indirdin telefonuna? :bigstar:

ustaca73

ustaca73

Üye

O oyunun arızasıdır dostum yapabilcegin birsey yok baska yerden dosyasını bulcaksın..

aynı oyunun başka dosyalarınıda denedim başka oyunlar da denedim sonuç aynı sadece sis oyunlarda yapıyor bunu.

ustaca73

ustaca73

Üye
farklı yerlerden indirdim

a.doqancan

a.doqancan

Üye
saol tanıdık int cafe var her dizi yabancı türk dizileri filmler var bnde ordan çekiorm.Opda dan yapıcam o zmn bana nasl yapılacağını anlatan bi yazı önerebilirmsn

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
saol tanıdık int cafe var her dizi yabancı türk dizileri filmler var bnde ordan çekiorm.Opda dan yapıcam o zmn bana nasl yapılacağını anlatan bi yazı önerebilirmsn

Hocam konuya bir teşşekür atman yeter olcaktır :D
Opda basit hocam sana sayfa onermeme gerek yok anlatıyım ben sıteyı googlede arat sonra sonra uyelık olustur *#06# den ime ne bak bır yere not al ardından orda yukarda apply gıbı bı yazı olsak ordan tıkle orda anlarsn 4bolum var 1i modeli 1i ime dierleri guvenlıkle ılgılı bısey sen ayarlarsın sonra orda olustrduktan snra sıtede apply derse olmams beklemen lazm ama orda yeşil ok ikareti warsa olmustur yanda singin .cer . flan war singin e tıkla alta dosyayı yukle sertıfıkalandırcagın o yapıp sana download linki werıyor bitti :D

a.doqancan

a.doqancan

Üye
yeni olduğum için pek bilmiyorum :D kusura bakma yaptım appliying yukarı doğru ok işareti var allta indirmem için şeyler var (For PC:SignSISTool.zip signsis.exe For Mobile:FreeSigner.sisx) bunun gibi ne yapmalıyım :D

bordo68

bordo68

Üye
Merhaba arkadaslar benim nokia e63 hakkinda bir kac sorum olacak cevaplar gelirse cok memnun olacam...

1.Ben fransada yasiyorum telefonumla wifi agi bul dedigimde hic bulmuyor aninda ag bulnamadi diyor.Aslinda bulmasi gerek cunku laptobumla wifi uzerinden giriyorum.

2.Telefonumda TURKCE dil yoktu,turkcell kodu ile turkce oldu fakat bu seferde fransizca dili gitti iki dilide kullanmak istiyorum,Fr dili nasil tekrar yuklerim turkce dili silmeden?

3.Bildiginiz eglenceli programlar varsa ismini yazin...Simdiden Tesekkur ederim,Saygilarimla...

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
yeni olduğum için pek bilmiyorum :D kusura bakma yaptım appliying yukarı doğru ok işareti var allta indirmem için şeyler var (For PC:SignSISTool.zip signsis.exe For Mobile:FreeSigner.sisx) bunun gibi ne yapmalıyım :D

O yukarı kırmızı işaret yapılıyor anlamına gelıyor yanda bır tarıhle sure yazması gerek orda nezaman olcagınıı gosterır o bıtıgınde dedıgımi uygula bırde o altakilere elemene gerek yok :D

a.doqancan

a.doqancan

Üye
saol olunca yapamazsam seni meşgul ederim artk :D :D

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaslar benim nokia e63 hakkinda bir kac sorum olacak cevaplar gelirse cok memnun olacam...

1.Ben fransada yasiyorum telefonumla wifi agi bul dedigimde hic bulmuyor aninda ag bulnamadi diyor.Aslinda bulmasi gerek cunku laptobumla wifi uzerinden giriyorum.

2.Telefonumda TURKCE dil yoktu,turkcell kodu ile turkce oldu fakat bu seferde fransizca dili gitti iki dilide kullanmak istiyorum,Fr dili nasil tekrar yuklerim turkce dili silmeden?

3.Bildiginiz eglenceli programlar varsa ismini yazin...Simdiden Tesekkur ederim,Saygilarimla...

1. Wi-fi kulandıgın modem ne uzaklıkta pcnn alıcısıyla telefonun alıcısı aynı uzaklığı cekmez
2. Dil seceneklerinde vardır. Onun icin:"Menü=Araçlar=Ayarlar=Genel=Kişileştirme=Telefon dili " bolmunden ayarlarsın
3. FaceWarp Var yuz degıstrme Panoman var geniş fotograf cekme şuan bunlar var eglencede bnm :D

--------------- Ekleme ---------------

saol olunca yapamazsam seni meşgul ederim artk :D :D

Nedemek :D sen bizi unutma nekadar msgl edersn et :D

knight rider

knight rider

Üye
Merhaba,

Benim telefonum nokia e71 ve sürümü 500.21.009.

- Flipfont ve Psiloc Font Magnifier karışımı bir uygulama arıyorum. Yazı tipini değiştirdiği gibi boyutunu da değiştirsin istiyorum.
- Paragon Handy Shell, Digitalfootmark Lock Screen, SmsPrewiew in de karması olan ekranda gelen çağrı, posta, sms vs hakkında özet bilgi istiyorum. Sırf bu yüzden SmsPreview, Handy Shell ve Digitalfootmark Lock Screen i ayrı ayrı telefonuma kurdum. Fakat Handy Shell ile telefonumda iki ekran oluştu ve bu yüzden sürekli iki ekran arasında geçiş yapmam gerekti. Bu da beni rahatsız ettğinden bu uygulamayı kaldırdım. Bu sefer Digitalfootmark Lock Screen i kurdum. O da tuş kilidi gelince ekranda. Anca tuş kilidini açma tuşlarından, ikisinden birine basınca kısa süreliğine yanan ışıkta görebildiğiniz kadarını görebiliyorsunuz. Zaten ikisine basınca bu ekran kalkıyor. SmsPrewiew duruyor. Bu uygulamaları tekbir uygulamada toplayan kullanışlı ve farklı bir uygulama arıyorum.

YasirN

YasirN

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba,

Benim telefonum nokia e71 ve sürümü 500.21.009.

- Flipfont ve Psiloc Font Magnifier karışımı bir uygulama arıyorum. Yazı tipini değiştirdiği gibi boyutunu da değiştirsin istiyorum.
- Paragon Handy Shell, Digitalfootmark Lock Screen, SmsPrewiew in de karması olan ekranda gelen çağrı, posta, sms vs hakkında özet bilgi istiyorum. Sırf bu yüzden SmsPreview, Handy Shell ve Digitalfootmark Lock Screen i ayrı ayrı telefonuma kurdum. Fakat Handy Shell ile telefonumda iki ekran oluştu ve bu yüzden sürekli iki ekran arasında geçiş yapmam gerekti. Bu da beni rahatsız ettğinden bu uygulamayı kaldırdım. Bu sefer Digitalfootmark Lock Screen i kurdum. O da tuş kilidi gelince ekranda. Anca tuş kilidini açma tuşlarından, ikisinden birine basınca kısa süreliğine yanan ışıkta görebildiğiniz kadarını görebiliyorsunuz. Zaten ikisine basınca bu ekran kalkıyor. SmsPrewiew duruyor. Bu uygulamaları tekbir uygulamada toplayan kullanışlı ve farklı bir uygulama arıyorum.

Sen butun sıstem aracları bırlıkte ıstıyorsun aslında guzel olur ama neyaziki boyle hepsi bir arada yok olsa zaten buyuk olay yaratırdı boyutuda en az 10mb flan olurdu ama malesef hepsi bir arada duymadım aslında saglam bı ekıp olustursak bu uygulamaların hepsını bır araya getırıp bı sıstem arayuzlu uygulama yapardıkta saglam ekıp lazım :D

a.doqancan

a.doqancan

Üye
kardeş oldu sing .cer vb şeyler çıktı bundan sonrasında ne yapmalıyım

Üst Alt