Symbian ^4 diye bişey olmayacak | Nokiada büyük gelişmeler.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
webplayer

webplayer

Üye
nokia nın yaptığı basın açıklamasında 2011 de büyük değişliklerin olacağını duymuştum
buna symbian 5 te dahil mi
herhangi bir bilginiz varsa açıklama yaparsanız çok sevinirim

Symbian 5? :D Hem de 2011de? :D
2011'de çıksa çıksa 4 çıkar arkadaşım 5i nerden çıkardın sen :)

SilentOne

SilentOne

Üye
aynen s ^5 mi yok artıq

Üstündağ

Üstündağ

Üye
yahu s^3 ü daha yeni çıkardılar bunun üzerine aniden s^4 ü çıkarırlarsa s^3 kullanıcıları şak diye ortada kalır.bide ne gereği varki arkadaş o kadar insan hayal kırıklığına uğrar.Tabi o kadar nokia kullanan insan hayal kırıklığına uğrayınca doğal olarak nokia da kullanıcı azlığından hayal kırıklığına uğrayacaktır.çünkü kullanıcılar s^4 lü nokiayaya heves etseler bile içlerinde ya nokia s^5 i çıkarırsa korkusu olacak.Bundan dolayı bildiğimiz nokia tahtalı köyü boylar...

karasahinemre

Üye
3 dedik 4 oldu 5 oldu hadi benden de1 gelsin symbian 6 yoldaymış millet :D

blackbird48

blackbird48

Üye
Nov 9th 2010
Nokia's Senior Vice President Jo Harlow said in an interview in Amsterdam:

“The biggest threat and biggest opportunity is our ability to keep Symbian fresh and interesting”
“In the past if you bought a device, you got one or two software updates… ..We will now begin to deliver software updates more frequently and more of them. Visually, you’ll see some significant upgrades coming, to keep the experiance of the device fresh and new for the consumer"

More than 50 modifications based on early user feedback are planned to roll out to current users early next year.

This is very interesting! Here is what Nokia CTO Rich Green had to announce:

"Next Nokia announced that you won't be hearing any more talk of Symbian^4 from them. The improvements that were planned for Symbian^4 will be introduced as soon as they become available - so instead of one big release, it's going to be more of a series of iterative updates to the existing platforms.

That means that if you buy a Nokia device now, you won't need to wait for all the parts of the new interface to be ready and you will be able to get some of them sooner. Plus there is no risk of some devices not getting a Symbian^4 upgrade anymore."

This is excellent news for N8 owners. After the updates start rolling out. Eventualy, the N8 will have a firmware equal to what Symbian^4 is suppose to be!

Evet arkadaşlar.. N8 Kullanıcıları için çok iyi haber bence. Çevirisini yapardım ama fazla vaktim yok.

Nokiadaki bu gelişme, eğer söz verildiği gibi devam ederse.. Foreva Nokia. :)

Kaynak :
kardeşim emeğine sağlık buda çevirisi

9 Kasım 2010
Maxicep.com - Symbian ^ 4 diye bişey olmayacak | Nokiada Büyük gelişmeler. Nokia Başkan Yardımcısı Jo Harlow Amsterdam'da bir röportajda şunları söyledi:

"En büyük tehdit ve büyük fırsat Symbian taze ve ilginç tutmak için bizim yetenek"
"Geçmişte bir cihaz satın varsa, bir veya iki yazılım güncelleştirmelerini ... .. Artık daha sık ve daha fazla yazılım güncelleştirmelerini sağlamak için başlayacak var. Görsel olarak, "tüketici taze ve yeni için cihazın Tecrübeyle tutmak için, bazı önemli güncellemeleri çıktığını göreceksin

Erken kullanıcı yorumlarına dayanarak 50'den fazla değişiklik önümüzdeki yılın başlarında kullanıcıları için dışarı rulo planlanmaktadır.

Bu çok ilginç! Burada Nokia CTO Rich Green duyurmaktan buydu:

"Next Nokia onlardan Symbian ^ 4 daha fazla konuşmak işitme olmayacağını açıkladı Symbian ^ 4 için planlanan iyileştirmeler en kısa sürede hazır olduklarında tanıtılacaktır. - Böylece yerine büyük bir sürüm, o gidiyor mevcut platformlar için yinelemeli güncellemeleri bir dizi daha fazla olması.

O artık bir Nokia cihazı satın alırsanız, hazır olmak için yeni arayüzü, tüm parçalar için beklemek zorunda olmayacak ve er bazıları almak mümkün olacak demektir. Artı artık Symbian ^ 4 yükseltme almıyorum bazı cihazlar hiçbir riski yoktur. "

Bu N8 sahipleri için mükemmel bir haber. güncellendikten sonra yayıyoruz başlar. Eventualy, N8 bir firmware Symbian ^ 4 olana eşit olacaktır varsayalım

TheORCUN

TheORCUN

Üye
Gençlik Nokia N18-00 S^44 olacakmış ? 2012'yi sabırsızlıkla bekliyorum :aha::aha:

Shadow*

Shadow*

Üye
Nov 9th 2010
Nokia's Senior Vice President Jo Harlow said in an interview in Amsterdam:

�The biggest threat and biggest opportunity is our ability to keep Symbian fresh and interesting�
�In the past if you bought a device, you got one or two software updates… ..We will now begin to deliver software updates more frequently and more of them. Visually, you�ll see some significant upgrades coming, to keep the experiance of the device fresh and new for the consumer"

More than 50 modifications based on early user feedback are planned to roll out to current users early next year.

This is very interesting! Here is what Nokia CTO Rich Green had to announce:

"Next Nokia announced that you won't be hearing any more talk of Symbian^4 from them. The improvements that were planned for Symbian^4 will be introduced as soon as they become available - so instead of one big release, it's going to be more of a series of iterative updates to the existing platforms.

That means that if you buy a Nokia device now, you won't need to wait for all the parts of the new interface to be ready and you will be able to get some of them sooner. Plus there is no risk of some devices not getting a Symbian^4 upgrade anymore."

This is excellent news for N8 owners. After the updates start rolling out. Eventualy, the N8 will have a firmware equal to what Symbian^4 is suppose to be!

Evet arkadaşlar.. N8 Kullanıcıları için çok iyi haber bence. Çevirisini yapardım ama fazla vaktim yok.

Nokiadaki bu gelişme, eğer söz verildiği gibi devam ederse.. Foreva Nokia. :)

Kaynak :

Burada adam Symbian^4 için planlanmış gelişmeler hazır olduğunda tanıtılacak diyor sen nasıl olmaz dedin ben de onu anlamadım. Bence sen biraz yanlış çevirmişsin aklında bunu :) Burada Symbian^4'ün çıkacağından bahseden bir yorum var.

AмσηR@

AмσηR@

Üye
^3 ü güncellemeler falan filanla ^4 yapacaklar, yanı yenı bir işletim sistemi olmayacak, tabi nokia win7 ye geçiş yapıyorsada bu ne kadar dogru veya yaparlar mı bilmiyoruz :D

apobaba1234

apobaba1234

Üye
yaw s60 v3 , s60 v2 falandioduk önceden şimdide symbian^3 symbian^4 dicez anladığım kadarıyla:oke:

SilentOne

SilentOne

Üye
büyük bir ihtimal wp7 e geçiş yapabilirler

suat1111

suat1111

Üye
merak edenler baka bilir vin7li nokia

ThebLue16

ThebLue16

Üye
ya n8 e win7 gelirmi ki?

Trackmania

Trackmania

Üye
yeter artık android işletim sistemine geçsin...

AAYYNNEENN Symbian dan çıksın artık böle adam akıllı herşeyi 4x4 bir tel yapsın.şu özellik şu telefondan üstün olmasın her telefondan üstün olsun biz nokiada bunu bekliyoruz.. işletim sistemide android olsun tamam.... O kadar :D :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...