Sybase dan yeni yazılım


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kunektınpipıl

Üye
    Konu Sahibi
Sybase'in gelistirdigi ''Answers Anywhere'' isimli robot yaz?l?m, kullan?c?dan gelen sesli komutlari siniflandiriyor. yani eczane arayan birinin, cep telefonuna basım agırıyor demesiyle, eczane bilgisini telefonun modeline göre SMS, MMS ya da e-mail olarak cep telefonuna g?nderiyor.

valla yakinda tvde izlenir bu cep telefonlarindan. :ar
 
iOS Developer

iOS Developer

Üye
kardeşim hangi topic te ya link versene...
 

delimakina

Üye
bunu sevdim işte yani kalpkii geçirirken işe yaraya bilir dedeme lazım :)
 
sukruon

sukruon

Üye
ne bu şaka mı?bize bilgi değil pro yu da ver
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt