sx1de ses kayıt olayı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jason

Üye
    Konu Sahibi
şu k.kılavuzunda yazdığı gibi arayan ve arananın sesini kaydedemiyormuyuz?? ben yaptım olmadı birde arayanı işletmek için komik veya korkunç ses dinletmek için kaydediciden sesi dinletemedim yapan varmı?
 


ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Arayanın sesini kaydeden iki üç tane program var fakat Sx1 de çalışıyor mu onu bilemem.
 

mami60

Üye
<span style="font-size:24pt;line-height:100%">arkadaşlar ben arkadaşımla konuşurken keydediciye girdim kaydet dedim ve ikimizin konuştuklarımızı ve ortamdaki sesleri kaydetmişti n(sx1 de denedim.)</span>
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt