sx1 imde her program çalışmıyor neden?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gencadam

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benim sx1 e yükledğim bir çok program çalışmıyor.
sx1 e yüklenebilir diyen ve sizde çalıştığını duyduğum programlar çalışmıyor.
örneğin; anti mosqus diye sözde svri sinek kovan program çalışıyor.(ama çalışsada sinekleri kovmuyo denedim neyse)

msdrive kuruluyo çalışmıyo : uyg. kapatıldı msvserver diyor
başka programalrı da çamaya kalktığımda yüklenmesine rağmen sistem hatası diyerek açmıyor.

ofice i msdrive çalışmadığı için sanırım hafıza az hatsı veriyor.

ne yapmam gerek sınırsız video vb. programların çalışması için
artık bıktım uğraşa uğraşa

yardım lütfen :'(

luckyesref

luckyesref

Üye
slm arkadaşım msdrive prog için bu programı ilk başta uninstall et.sonra tekrar yükle ama telefon hafızasına yükle sonra bu programı bir kez çalıştır.ekran beyaz olacak sonra hafızan hafıza kartına çevrilecek ama bunu yaparken tabiki h.kartı takılı olması lazım.ardından 2. bir defa çalıştırdığında o hatayı verir sana.h.kartını her çıkarıp taktığında aynı işlemi yapacaksın.
ve bazı büyük programları yükleyemezsin mesela quickoffice GENELDE 1mb den büyük programları yükleyemiyorsun.

cmert

cmert

Üye
kurduğun programlar symbian 7.0 uyumludur o yüzden sx1 de çalışmaz.bu nedenlede sistem hatası verir.

luckyesref

luckyesref

Üye
evt cmert17 nin dediği gibi 7.0 programlarıda çalışmaz tabi buna bağlı olarak ta 8.0 ve 9.0 programlarıda çalışmaz :P neyse nuraninin FW16 sını bekliyoz belki onda vardır bir ümit.

ufuk1983

Üye
çok daha bekleriz çıkmayacak kardeş. nurani fiyasko siemens de düşünmüyorr..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt