sx1 için Bas-Konuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackhard

Üye
    Konu Sahibi
ya arkdaşlar sx1 için BAŞ-KONUŞ nasıl yapıcam? hangi programı yuklemem gerekiyor yani. burası netulbun sayfası ama ben bişi anlamadım.yani bu program içindemi para ödücez????
 
Rahmi

Rahmi

Üye
Arkadaşım hattın turkcell ise bas-konuşu unut..! Çünkü turkcell de siemens için bas-konuş henüz test aşamasında ilerleyen günlerde belki...??!!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt