Sx1 Için Acil Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hb00

Üye
    Konu Sahibi
Sx1 Için Acil Yardım
Arkadaşlar merhaba!

Telefonuma yazılım güncellenme yapmak istedim ve gerekli yazılımı (cihazıma uygun olan SX1_O2D_MUSIC_UK_DE_TR)
siemens sitesinden indirdim. Yükleme başladı 2/4 ü tamamlandı daha sonra yükleme başarısız mesajı verdi. Telefon açılamaz hale geldi. Telefon hiç açılmıyor. Navi ve açma tuşuna basıyorum yine birşey olmuyor. Format denedim *#No tuşları yine açılmadı. Yapmam gereken konusunda yardımcı
olursanız sevinirim.

Herkese teşekkürler...

cmert

cmert

Üye
maalesef yazılım yüklemen tamamlanmadığından tel bitkisel hayata girdi.çözümü var tabi...

öncelikle bir x55 (c55,m55,s55...) com kablo temin etmelisin ...

bataryanın tam veya 6 kademe dolu olması gerekir...herhengi bir winswupı(fw) çalıştır ve X55 com girişli kabloyu bağla.****** config'e gir orada switch usb-******'i "manual switch" yap ve sagdan "115200" ü tıkla ve ok yap.egold bölümünden sadece core olanı işaretle ve diger bütün parametreler işaretsiz olsun.Sonra START butonuna bas, winswup ekranında CONNECT BOOTBOX yazacak, yazınca ok yap ve telefonu kabloyu çakartmadan joystikine basarak açma tuşuna bas(software modunda aç. ekran gri olmayacak) ve bu andan itibaren flash yüklenmeye başlayacak zaman kaybetmeden solda işaretini kaldırdığın tüm kutucukları işaretle.yazılım ekranının yeşile döndüğünde ve all done yazdığında işlem tamamdır.bu işlem bitince tekrara fw yükleyip SX1 inin hayata döndürebilirsin...

hb00

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler cmert kardeş. Yanlız bende x55 kablo yok bu işlemi usb kablo ile yapabilirmiyim? Göstermiş olduğun ilgiye teşekkür ederim.

cmert

cmert

Üye
<div class='quotetop'>(hb00 &#064; May 4 2006, 03&#58;14 PM) [post=328148]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> Teşekkürler cmert kardeş. Yanlız bende x55 kablo yok bu işlemi usb kablo ile yapabilirmiyim? Göstermiş olduğun ilgiye teşekkür ederim.

[/b][/quote]

usb kablo ile olmaz...

x55 in özelliği zaten drivere gerek duymadan teli görmesi ve yüklemeyi gerçekleştirmesi

hb00

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler usta

pasa

pasa

Üye
al servise götür kabloyla falan ugrasma olmazsa falan bosuna almıs olursun

azun78

Üye
arkadasım sen cmert&#39;in dediğini yap bu telefon 3250 ye benzemez

hb00

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sorunu çözdüm telefonum açıldı yeniden. Kablo almadım arkadaşta varmış o halletti. Fakat şimdi telefonda daha farklı bir problem oldu. Sıksık tel kilitleniyor yeniden açılıyor. Yes tuşuna bastığımda yine kapanıp açılıyor. Aynı bilgisayarın reset tuşuna basılmış gibi oluyor. Önerisi veya yorumu olan varmı?

Selamlar....

Lion Heart

Lion Heart

Üye
artık telini servise götürüp versiyon 15 attırmak gerekiyor...(garantiliyse ücretsiz)

cmert

cmert

Üye
bahsettiğim x55 kablo ile flash attıktan sonra tekrar fw yüklemen gerekirdi.bu işlemi yaparsan sorun kalmaz.servise falan götürmeye deymez kendin halledebilirsin.

hb00

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar

mileriturk

Üye
arkadaşlar benim sx1 de opera diye bir program yüleyip kaldırdım telefon kilitlendi kapattım bir daha açılmadı. bu x55 kabloyu nereden bulabilirim. internetten alabilirmiyim lütfen yardım

onbak

onbak

Üye
Telefonu Yes +no+yildiz+kare DÖrdÜne Bİrden Basarak AÇ

Ve Bekle Olursa İlk Bunu Dene Olmazsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt