sx1 e yüklenen sis ler menude yok

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onderetce

Üye
    Konu Sahibi
sx1 e yüklenen sis ler menude yok
başlıkta açıkladım aslında..bende fw15 yüklü..bilgisayardan agile ve fexplorer ı attım.sonra kapatıp açtım ama bakıyorum ki uygulama yöneticisinde detayları var ama programlara giriş yeri yok.menüde dolaşıyorum her bölüme bakıyorum yok.agile kendisi başka bir yeremi atıyor kısa yol olarak..bide bende hafıza kartı yok ben sis i içine atmıyorum.kurulumu pc den yapıyorum.acaba sis i içine atmammı gerekiyor..

SnL.dracula

Üye
bak kardeşim dıyeceklerımı ıyıce bı dınle once telefonuna hard format cek yanı * ve# tuslarına basılı tutarak ellerını telefonun acama tusuna bas. sonra gelelım program yuklemeye. telefonu bılgısayara tanıttır. data suit programını kur. bilgisayara data duiti kurduktan sonra bilgisayarım ı tıkla orda simens diye turuncu bir şey goreceksın. orda telefonda hafıza kartı yoksa kendı hafızasına programmı kopyala yapıstır yap. sonra telefonun ıcınde kı dosya yonetıcısıne gır ordan c ye gır ve asagıye dogru josystic ile in orda programı gorursun programları kur. sonra menuya bak program kurulu olmustur. eger bu deduklerımı yaptıktan sonra hala olmuyorsa telefonu cöpe at yada service gondr tamam mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt