SX1 e PATCH YAPMAK

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siberkay

Üye
    Konu Sahibi
SX1 e PATCH YAPMAK
arkadaşlar sx1 in renk paletlerini istediğimiz renge çevirecek bişler buldum ama z: diskine dosya yazmam gerek bunu nasıl yapabilirim eğer bunun bi yolu varsa toptan bi makele yapıp size çıkarıcam ama bu patch i nasıl yapabilirim birkaç program buldum sitelerinden(zaten bi rusça bilsem :'( ) neyse indirdim ama kullanamadım bi tanesi nuranni nin sürümü yüklkü bende mesala onun içine patch gibi bişey yapıo galiba ama tam emin değilim bana direk z ye yazabilecek bi araçlazım orada z:system/lips/pallette.dll var onu değiştiren bi program buldum işte onu değiştirince değişio paletlerde ....

siberkay

Üye
    Konu Sahibi
galiba biraz bişileri anladım ama pallette için bir patch yapmak gerek ama yalnış bişi yapmak istemiom z dek,i pallette yi ce dekullanmak gerek galiba ama nası yapcaz onu bana bi yardım

taz_crash

taz_crash

Üye
bakın arkdaşlar pact <ek paket> yapınca tel e yeni ozllikler gelir msl. mp3 zil sesi artar resmleri tam ekran olarak koyabilcez.bi de tel caldıgıı zaman artarak deil de hemen cıkan ses v.s nerden bulcaz diosunuz bakın siteye girince simens onemli baslıklarda negative nin #sx1 e yeni pact yapma# die bişe war orya tıklatın degerli adminiz orda herseyi anlltmıs ben yaptım ve coooooook memnunum ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;) ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt