sx1 de internet kbps hızını nasıl artırabılırım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
ya telefona avea dan bir pvplaywer daha ınderemedım ag gecıdı yanıt vermıyor dıyor. nasıl olcak bu ıs abılerım bana yardım edın. nasıla rtırabılırım ben su makınenın ınternet hafızasını :oke:
 
Zero

Zero

Üye
İnternet hızı Telefona ve Operatöre bağlıdır. Telefonun download hızı kullandığı teknolojilere göre değişir fakat sonradan değiştirilemez.. "Ağ geçidi yanıt vermiyor" hatası telefonla ilgili değil ayarlarla veya operatörle ilgilidir..
İnternet ayarlarında bir sorun olabilir veya Avea'nın sitesinde sorunlar olabilir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt