Sx1 De Ekran Çizilmesine çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
Sx1 De Ekran Çizilmesine çözüm
Arkadaşlar aylardır
sx1 te tek sorun olan ekrana bir çözüm buldum
Kısacası plastik fakat çok şeffaf bir plastik buldum. hani 6600 ekranı varya dış ekranı onun ki gibi naylon. onu güzelcene kesin( bunu siz yapamazsınız camcıya götürün o ekrana uygun keser size) ve sx1 ön ekranını çıkarın altını iyicene bir silin ve kenarlarına siyah kağıtlar yapıştıtın çok manyak oldu .inşallah size bir foto gönderirim . artık her ekran çizildiğinde bu şekilde yapmak daha mantıklı oluyo. yada ekrana uygun ince bir cam kestirin camcılarasonra telefonun önüne takın eskisinide atmayın saklayın garantiye göndereceğiniz zaman takıp gönderirsiniz.

taz_crash

taz_crash

Üye
ii gusell bulmussun ama resim de koyarsan cook ii olur

yoks

Üye
REsim olursa daha iyi olur

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
anlıyorum sx1 şn ekranından çektiğiniz ızdırabı arkadaşlar bugunlerde bılgısyarımızda soorun var goruntu aktaramadık. en kısa zamanda akratacagım ınsallah . ama telefon manyak oldu yaw. garantıye gondereceginiz zamanda eskı ekranı takıp gonderebilirsiniz.yanlız ekranı cıkarın camcıya verın aynı şekilde kssin ve kenarını boyasın sizde altına çift taraflı bir yapıştırıcı kullanıp yapıştırın ekranım çok süper gözüküyor. en kısa zamanda fotograf elinizde olacak inşallah.

jason

Üye
gönderde biz de bakalım

cenkx

Üye
Özellikle ön camı kasadan zedelemeden nasıl çıkarttığınızı yazarsanız sevinirim. selamlar

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar on cam yapıstımra saten onun altına bır bıcakla cıkart . hemen cıkıyo saten yanlız camı her camcı kesemez saten bır de ekran ıcın kullanacagınız cam ınce olacagından camcılar ekrana uygun kesemıyoalr ya mıka bulcan yada bardakcılaara hotur onlar erıtıp yapıyolar. istanbulda bardakcı cok onlar yapar ama su an resımı ekleyemıyorum telefonu satagım ıcın orjınal ekran takılı su an

jason

Üye
yaww ekran boyanırmı? 2-öyle zart diye ekran çıkmaz garanti dışı kalabilir 3-siyah kağıt nereye yapışıyor 4-bardakçı olayı da ney?5-ön ekranı kimse söktürüpde ve bilgisiz camcı bardakçı pazarcının eline teslim edemez ok.....

cmert

cmert

Üye
ya şu olay için daha pratik bi çözüm bulan yok mu yaa.yok bardakçı,yok camcı adamlar bizimle mi uğraşacak.

goldbrain

Üye
off telefona gözüm gibi bakarken bugün bi arkadaşım düşürdü ve üstünde baya belirgin çizik oluştu sanki kendi vücudum çizilmiş gibi oldu off

jason

Üye
arka kapak kırılması garanti kapsamına girermi ???

Lion Heart

Lion Heart

Üye
kardeşim ön kısmını size dönük olarak cebinize koyarsınız çok iyi olur. Dışarıdan gelecek darbelere karşı arka batarya kapağı kalkan olur.Ne de olsa 10 milyon. Bunun dışında fikrim cep telefonu kullanılmak için alınır müzeye koymak için değil. Bilmem anlatabildim mi? Telefonunuz eskiyecek ki yenisini sonra alabilesin?

halili06

Üye
beyler ben cam cızıklerını yok eden bısey kullanıyorum baya degısık bısey yurt dısından getırttım camtozu herhalde cızıklerı kapatıyo ben onu kullanıyorum isteyen olursa getırtme ımkanım olabılır [email protected] mail atın goruselım

RockFord Fosgate

Üye
ya ne gerek war ustundekı jelatın cok cızılınce yenı bı jelatın yapıstır gıtsın boylece ekran cızılmezzz

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar gecen ıstanbulda gezerken sx1 kapak gordum kacak hemen aldım 4 mılyona hemde komple kasa buz mavısı aldım ve su an sadce ekranını taktım cızık ekrandan bıkanlar ıstanbulda mısır carsının gırısıne yaklasmadan 25 m gerıde bır kapakcı var kompler marmara bolgesıne o adam bakıyomus. almalarını rıca ederım . eger camla ugrasmak ıstemıyorlarsa.

excaliburussx1

Üye
<div class='quotetop'>(SnL.dracula &#064; Jan 10 2006, 08&#58;55 PM) [post=249895]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşlar gecen ıstanbulda gezerken sx1 kapak gordum kacak hemen aldım 4 mılyona hemde komple kasa buz mavısı aldım ve su an sadce ekranını taktım cızık ekrandan bıkanlar ıstanbulda mısır carsının gırısıne yaklasmadan 25 m gerıde bır kapakcı var kompler marmara bolgesıne o adam bakıyomus. almalarını rıca ederım . eger camla ugrasmak ıstemıyorlarsa.
[/b][/quote]

kardeş bu amcamın yeri tam olarak nerdedir, dükkan ismini filan hatırlıyor msuun acaba?

kalpazan

Üye
<div class='quotetop'>(SnL.dracula &#064; Jan 10 2006, 08&#58;55 PM) [post=249895]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

kardeş harbiden 4 milyonmu yaw....bide başka renk varmı..siyah mesela...he bide yan sanayi olduğu fazla belli oluyomu.....

RockFord Fosgate

Üye
keske ızmırdede olsa bole dukkanlar:))))cankayada fılan var ama cok az&#33;

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar tam galatanın orda bır alt gecıt var ya alt tarafta adamlar kapak satıyorlar .bir de mısır carsının oraralar da buralr da kapak satan yer varmıs deyın onlar gosterırler. benım ekranı degıstırdım sımdı gıcır gıcır ekran ahh bir de kamera camını degıstırsem manyak foto cekcem ama . neyse

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
tam olarak neresinde bu kapakçı dracul???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt