...sx1 Data Kablo...


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
<span style="font-size:18pt;line-height:100%"><span style="font-size:10pt;line-height:100%"><span style="font-family:Verdana">data kablom arızalandı da orji ve ya çakma data kablosu alıcamda elinde fazla olan veya satmak isteyen varsa mailime msaj atabilirmi.</span>
</span><span style="font-size:24pt;line-height:100%">[email protected]</span><span style="font-size:10pt;line-height:100%"> </span>
</span>
 
Salihyet

Salihyet

Üye
gittigidiyor.com&#39;dan al 2 güne kapına geliyo 15 ytl yada git bi pc&#39;ciye falan 10 milyona bulursun uğraşma burdan boşuna.
 
cmert

cmert

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Dec 12 2005, 10&#58;02 PM) [post=226106]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> gittigidiyor.com&#39;dan al 2 güne kapına geliyo 15 ytl yada git bi pc&#39;ciye falan 10 milyona bulursun uğraşma burdan boşuna. [/b][/quote]

iyi o zaman bi bakarız.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt