Swarm Kullanan Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Swarm Kullanan Var Mı?
Arkadaşlar aranızda swarm kullanan var mı? Bende yüklü ama sürekli semt paylaşımı kapalı görünüyor ve açmak istediğimde bu işe yaramıyor. Bu sorunun çözümü hakkında bilgisi olan var mı?
Bu forum bu kadar mı öldü anlamadım ki!!

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
w10'da bende de aynı şey oluyor. wp8.1 de iken çalışıyordu.

brk-rtrk

Üye
Şimdi baktım 830w10m da çalışmıyor. W10m da sorun var demekki

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ben sorunsuz kullanıyorum. Sadece konum kapalıyken uygulamayı açarsam, konumu açsam da algılamıyor uygulamayı yeniden başlatma gerekiyor. Uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi?

• Beğen
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Ben sorunsuz kullanıyorum. Sadece konum kapalıyken uygulamayı açarsam, konumu açsam da algılamıyor uygulamayı yeniden başlatma gerekiyor. Uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeyi denediniz mi?
Hocam defalarca denedim, fast son yapıdaydım bu sorunu verdi defalarca denedim olmadı, şuan 14393.321 sürümü yüklü ama ondada semt paylaşımı özelliği aktif olmuyor ve turuncu olması gereken üst bant sürekli gri de kalıyor. Çözemedim bir türlü.
Swarm'a 4.0.0 güncellemesini w10m için duyurup duyurmayacaklarını sordum dün akşam ama olumsuz geri dönüş verdiler. W10M için bir güncelleme periyodu hazırlamamışlar.

• Beğen
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Hocam defalarca denedim, fast son yapıdaydım bu sorunu verdi defalarca denedim olmadı, şuan 14393.321 sürümü yüklü ama ondada semt paylaşımı özelliği aktif olmuyor ve turuncu olması gereken üst bant sürekli gri de kalıyor. Çözemedim bir türlü.
Swarm'a 4.0.0 güncellemesini w10m için duyurup duyurmayacaklarını sordum dün akşam ama olumsuz geri dönüş verdiler. W10M için bir güncelleme periyodu hazırlamamışlar.

aynen bende de orası sürekli gri duruyor.

bayon

Üye
android de bu özellik kaldırıldı bu durumdan dolayı olabilir bence

• Beğen

Üst Alt