Sürpriz açıklama


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Zerrin Özer, 43’üncü doğum gününü önceki gece dostlarıyla birlikte Levent’teki Fansy Bar’da kutladı. Yakında nikah masasına oturarak sürpriz yapabileceğini belirten Özer,
‘Bir sevgilim var. Çocuk doğurmak istiyorum. Bunun için de zayıflamaya çalışıyorum’ dedi.
 
Caine

Caine

Üye
ah zerrin özer ahhh. cidden süper bir ses ;;) ama o gülüşü beni bile korkuturken doğuracak çocugu nasıl dayanacak o malum işde :DD
 
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
:ehe:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt