Gerçekleştirilen Buluşmalar Surpriiiizzzz :))

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ucretsiz calisiyoruz maxicepte hayir icin:kop:

paradox07

paradox07

Üye
Pek inanasım gelmedi ama inansam mı bilemedim :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

doğrudur abi :) ban atmadığınız sürece seviyorum sizi,inanırım:) şaka şaka hak edersem atın bana :)

Yok canım olurmu öle şey hiç,birbirimizi kırmadan,incitmeden bildiklerimizi paylaşmak kadar güzel bişey varmı.Mezarda kime lazım olcakmış N8,cfw flash falan :oke:

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
paradox07

paradox07

Üye

Yok canım olurmu öle şey hiç,birbirimizi kırmadan,incitmeden bildiklerimizi paylaşmak kadar güzel bişey varmı.Mezarda kime lazım olcakmış N8,cfw flash falan :oke:

aynen abi.foruma ilk başta bi şeyler indirmek için üye olmuştum ama daha sonra bu sıcak ortamı görünce takılmaya karar verdim :) muhabber,ortam için giriyorum foruma artık,tabi sorum olursa da soruyorum.burdan maxicepin kurucularına ve yöneticilerine selam olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve ANIL
CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici

aynen abi.foruma ilk başta bi şeyler indirmek için üye olmuştum ama daha sonra bu sıcak ortamı görünce takılmaya karar verdim :) muhabber,ortam için giriyorum foruma artık,tabi sorum olursa da soruyorum.burdan maxicepin kurucularına ve yöneticilerine selam olsun :)

Şahsen ben de sırf bildiğim kadarıyla yardım edebilmek için forumdaydım. Şuan yönetimimize de yardımcı olma şansım oluyor. Bu görevlerin bana verdiği en büyük kazançsa birşeyleri insanlarla paylaşabilmiş olmak ve ihtiyacı olanlara yardımcı olabilmenin verdiği mutluluk :) Birisinin sorununa yardımcı olabildiğimde seviniyorum cidden. Alışmışım sanırım sürekli başkalarının sorunlarını çözmeye ve şimdi de bu şekilde mutlu olabiliyorum :D

• Beğen
Tepkiler: Tuba
paradox07

paradox07

Üye

Şahsen ben de sırf bildiğim kadarıyla yardım edebilmek için forumdaydım. Şuan yönetimimize de yardımcı olma şansım oluyor. Bu görevlerin bana verdiği en büyük kazançsa birşeyleri insanlarla paylaşabilmiş olmak ve ihtiyacı olanlara yardımcı olabilmenin verdiği mutluluk :) Birisinin sorununa yardımcı olabildiğimde seviniyorum cidden. Alışmışım sanırım sürekli başkalarının sorunlarını çözmeye ve şimdi de bu şekilde mutlu olabiliyorum :D

karşıdakini mutlu etmek güzel gerçekten :) hem sen mutlu hem karşıdaki mutlu,ileride Allah nasip ederse yapacağım iş de buna dayalı gibi biraz :)

paradox07

paradox07

Üye
Ata abi sen ne iş yapıyorsun?

minoo

minoo

Üye

ooo şık ve ince hareketler :) belki de forumdaki üyelerin işi gücü olduğundan olabilir.bi şey merak ediyorum:forumdaki yöneticiler ne işle meşgul oluyorlar?yani para kazandıkları bir iş var mı veya maxicep size bir ücret ödüyor mu?biraz çok sordum ve sorulmayacak cinsten olabilir ama merak işte :)

Ben de cevap vermek istedim bu soruya. Konu ile alakasız ama idare edin bu kez..
Bizim yönetici kadromuzdaki arkadaşların herkesin, hepsinin kendi işi var. Praetor avukat mesela. Ben de tırcıyım.
Kimse burdan ücret almıyor yani. Boş vaktimiz olmasını da beklemeden buraya girebilmek için boş vakit yaratıyoruz desek yeridir.

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor ve Nextman
minoo

minoo

Üye

:ohannes: :d: tırcı mı?gerçek mi ya,sen bayan değil misin :blink:

:ehe Bayanım :D Kardeşim ben lojistik yönetimi mezunuyum. Bizim bölüm toptan kendini tır şoförü sanıyordu. Makara makara derken öyle kaldı adımız okulda tırcılar diye :D E ehliyetimi alıp tıra çıkcam ben de E ehliyet için yaş bekliyorum :ehe

• Beğen
Tepkiler: Samsunspor ve Nextman
FatoŞ

FatoŞ

Üye
ikinizde Mükemmel Görünüyorsunuz umarım Yüzünüzdeki Gülücükler Daim Sizinle Olsun :)

• Beğen
Tepkiler: Praetor ve Samsunspor
paradox07

paradox07

Üye

:ehe Bayanım :D Kardeşim ben lojistik yönetimi mezunuyum. Bizim bölüm toptan kendini tır şoförü sanıyordu. Makara makara derken öyle kaldı adımız okulda tırcılar diye :D E ehliyetimi alıp tıra çıkcam ben de E ehliyet için yaş bekliyorum :ehe

içimden sesli güldüm ya :d: bundan sonra sana hep tırcı diye takılcam :ehe buluşmalara tırla mı geliyosun :kop2:

lolaman

lolaman

Üye

içimden sesli güldüm ya :d: bundan sonra sana hep tırcı diye takılcam :ehe buluşmalara tırla mı geliyosun :kop2:
Ne sandın hatta tırın arkasınada tır yükleyip diğer üyelere hediye ediyo birde 24 vites birden zor olmuyormu tır kullanmak :D yokuş vitesi falan ayrı :D

Üst Alt