• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

SuperTalent RaidDrive: 2 Terabayt Kapasite ( Fiyatı / Çıkış Tarihi / Özellikleri )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi


SuperTalent firması, RaidDrive ismini verdiği yeni 2 Terabayt boyutundaki yeni SSD depolama diskini bugün duyurdu.


PCI-e arabirimine sahip ve 2 Terabayt depolama alanına sahip olan yeni RaidDrive’nin tanıtımı bugün SuperTalent firma yetkilileri tarafından yapıldı. 1.4 GByte/sn okuma ve 1.2 Gbyte/sn'lik yazma hızına sahip olan cihaz 1 GByte DRAM belleğe de sahip.

258 x 112 x 25 milimetrelik bir boyuta sahip olan cihaz, sekiz adet SSD diski bir arada çalıştırabiliyor. Farklı iş alanlarında çalışması için tasarlanan RaidDrive’nin üç ayrı modeli bulunuyor. Bu modellerden RaidDrive ES sunucu sistemleri için, RaidDrive WS iş istasyonları için ve RaidDrive GS ise ev bilgisayarları için tasarlanmış.

Önümüzdeki hafta içerisinde satışa sunulan RaidDrive, 4999 Dolarlık fiyat etiketiyle alıcılarını bekliyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt