Çeşitli Super Mario Bros symbian^3

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Super Mario Bros symbian^3
bildigimiz super marionun symbian versionu.

,

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: elzrap, MaxipmaN, R.BEDRAN ve 1 kişi daha

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Başka Resim Varmı Güzele Benziyor Gibi

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
olmuyor gba uzantılı

MaxipmaN

Üye
vay be aynısı

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli

maddock

Üye
Teşekkürler.. :)

Bloxx00102

Bloxx00102

Üye
:tşk:

elzrap

Üye
elinde olan war mı =
siteye yükleyebilir mi =

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: elzrap

elzrap

Üye
teşekkürler bide şimdi şu emülatörlerden ayarlayayım bilmiyordum emülatör lazımmış :D

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
teşekkürler bide şimdi şu emülatörlerden ayarlayayım bilmiyordum emülatör lazımmış :D
verdiğim linkteni indirip yükle emülatörsüz çalışıyor sanırım. Çalışmazsa emülatör link veririm

Cadillac34

Üye
Ben bunun sadece .nes uzantılı olanı oynayabiliyorum.

elzrap

Üye
verdiğim linkteni indirip yükle emülatörsüz çalışıyor sanırım. Çalışmazsa emülatör link veririm
gbA İndi.sis değil.yani emülatör istiyor.yukarıda verillen n8 fun clubdan indirdim.oda kapanıyor.inanın çok makbüle geçer. E7 b
Ben bunun sadece .nes uzantılı olanı oynayabiliyorum.
ben anlamadım ki hocam.yıllar sonra bi e7 buldum aldım oyun yükleyemiyorum :D elinizde dosyalar var ise emülatör ile birlikte bi el atın şu garibana :D

Cadillac34

Üye
gbA İndi.sis değil.yani emülatör istiyor.yukarıda verillen n8 fun clubdan indirdim.oda kapanıyor.inanın çok makbüle geçer. E7 b

ben anlamadım ki hocam.yıllar sonra bi e7 buldum aldım oyun yükleyemiyorum :D elinizde dosyalar var ise emülatör ile birlikte bi el atın şu garibana :D
Gba uzantılı zaten. Sis olarak bulamazsın. Bu da Gba emülatör.

• Beğen

elzrap

Üye
Gba uzantılı zaten. Sis olarak bulamazsın. Bu da Gba emülatör.

ya hocam tamam bunuda yükledim kullanım için bi yardımcı olur musunuz ya.süper mario oynamak istiyorum :( gba yı gösteremedim.

Cadillac34

Üye
ya hocam tamam bunuda yükledim kullanım için bi yardımcı olur musunuz ya.süper mario oynamak istiyorum :( gba yı gösteremedim.
O zaman linteki verdiğim uygulamayı yükle. bios.bin dosyasını da ilgili klasöre at.

Yükleyip kurduktan sonra;
1. Uygulamayı açıp File klasörüne tıkla.
2. Set Bios klasörüne tıkla ve attığın bios.bin dosyasını seç.
2. Yine File klasöründen Load ROM klasörüne tıkla ve indirdiğin Mario oyunu seç, oyuna başlayacaktır.

elzrap

Üye
biosbin dosyasıın ilgili klasörü neresi acaba.uygulama kapanıyor bunları yapınca.

Cadillac34

Üye
biosbin dosyasıın ilgili klasörü neresi acaba.uygulama kapanıyor bunları yapınca.
O bende de oluyor, çözmedim bir türlü. Sen bir öneceki verdiğim linkteki EmiBoy emülatörünü kur. Sonra da alttaki linkteki Süper Mario'yu telefonuna at ve oyna.

Bu da ekran görüntüsü EmiBoy emülatöründen.

• Beğen

Cadillac34

Üye
like like like :) Allah Senden Razı Olsun Yar ve Yardımcın olsun
Sonunda bir oyun çalıştırabildim sayende çoook teşekkür ediyorum oldu:) ama anladığım kadarı ile emüboy gba ları açmıyor.çünkü bir önceki marioyu görmüyordu.sabah indirdim ben bunu senin werdiğin oyunu açtı.
Bu son verdiğim GBA değil, GBC. Yani, GameBoy Color. GBA ise GameBoy Advance demektir. EmiBoy GBA çalıştırmıyor, sadece GBC çalıştırıyor.

• Beğen

Üst Alt