Süper bir resim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İbo Bey

Üye
    Konu Sahibi
Harika bir fotomontaj olmuş. Helal olsun adamlara :artı:

MiCoX

Üye
BenCedE güzeL bi resim eLine sağLık.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
oo hakaten cok saglam olmus yaa :bravoo:

aTTra

Üye
Güzel güzel..

slayer

Üye
dudaklarınıda birleştirselerdi...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Güzel olmuş..

Caine

Caine

Üye
en başdaki kıza aşık oldum ya. o nasıl gözler öle... bu fotomontajı neysede kızlar nerde acaba :huhu: :huhu: şaka bi yana güzel foto :artı:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Güzell.. :huhu:

hidayet

hidayet

Üye
gerçekten ilginç ve güzeell :artı: :wacko:

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
çok başarılı ;;)

paratoner

Üye
güzelimis :)

İbo Bey

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by blslayer@Jun 15 2005, 12:50 AM
[post=85143]Quoted post[/post]​
O zaman kooocaman dudaklı biri çıkardı ortaya :lol2: E o da pek hoş olmazdı dimi? ;) :huhu:

gunaydins

gunaydins

Üye
maşşallah :artı:

schweppes

Üye
yapılası en güzel şeyi yapmış ,daha fazla oynarsan bozulur. ellerine sağlık

fts

Üye
cok hos yaaa :artı: :artı:

slayer

Üye
Originally posted by İbo Bey+Jun 15 2005, 02:15 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(İbo Bey &#064; Jun 15 2005, 02:15 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-blslayer@Jun 15 2005, 12:50 AM
[post=85143]Quoted post[/post]​
O zaman kooocaman dudaklı biri çıkardı ortaya :lol2: E o da pek hoş olmazdı dimi? ;) :huhu:
[post=85526]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

dudaklar yan yana gelince çiçek gibi bir şekil ortaya çıkardı ondan dedim(anlatamadım ya neyse)

İbo Bey

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by blslayer@Jun 15 2005, 05:04 PM
dudaklar yan yana gelince çiçek gibi bir şekil ortaya çıkardı ondan dedim(anlatamadım ya neyse)
[post=85734]Quoted post[/post]​
Hmm bi şekille anlatsan ;) :lol2:

eeANTi

eeANTi

Üye
idare eder :P

hasisa

hasisa

Üye
çok ilginç ve güzel

onanat26

onanat26

Üye
Çok güzelmiş... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt