Super 1. Amatör Lig I Hem Vefa, Hemde BüyükÇekmece Kan Döktü!

 • 14 Kasım 2010
 • 2204 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Dün Vefa ve Büyükçekmece arasında gerçekleşen maçta Vefa’lılar olayı ateşleyerek Büyükçekmecelilere dışarıdan taşlı meşaleli atılım yaptılar. Bu atılıma cevap vermek için sabırsızlanan Büyükçekmece taraftarı, hazırlıklı olup parke taşları ve döner bıçakları ile birlikte Vefa’lıların sahasına girdi. Henüz diğer 2 otobüsü gelmeyen Vefa’nın iki otobüsü geldikten sonra tehdit unsurları yine başladı. Sahadan atlayan Vefa’lıların içeri alınmasını istemeyen Vefa taraftarı, diğer iki otobüs ile birlikte taşlamaya ve sahaya sopalar atmaya devam etti.
  < Resmi açmak için tıklayın >


  Büyükçekmece taraftarı bu ara susmayı denerken, hastaneye giden taraftarların olay çıkarttığını duyan muhabirlerimiz direk hastaneye koştular. Hastanede Vefa&#8217;lılara saldırı düzenlemek isteyen Büyükçekmece taraftarlarınından, 5 kişi ağır yaralanarak direk acile kaldırıldı. 2&#8217;sinin hayatı tehlikesi olduğundan 2 Büyükçekmeceli taraftar çevredeki üniversite hastanesine kaldırılırken, taraftarları yaralayan Vefa&#8217;lı taraftar büyük uğraşlara rağmen stat içerisinde ve çevresinde bulunamadı.

  En acısı ise Büyükçekmeceli taraftarların biri, cinsel organından vurularak erkekliğini kayıp etmesi oldu. Bu haberin stada gitmesinden sonra, Vefa&#8217;lılar iyice çıldırdı ve hastane de olan olayları Büyükçekmece taraftarına lanse etti.


  Gazetesi
   


  Yazan: Doğuş Pertez
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/02/2019 - 06:38