Süper Hızlı Mobil Resim Upload Sitesi

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Süper Hızlı Mobil Resim Upload Sitesi
Sitenin hem mobil hemde web desteği var site çok hızlı upload ettiğiniz fotoyu soysal alanlarda paylaşabiliyorsunuz site e-mail felan istemez bekleme derdi yok belki bileniniz vardır bir teşekkürü çok görmeyin iyi kullanımlar ;)

LINK:

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
güzelmiş teşekkürler

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
:tşk:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Teşekkürler

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye

Akıncı

Akıncı

Üye

Legendary.

Legendary.

Üye
:rica: :ehe

Baskentliia

Baskentliia

Üye
Güzelmiş teşekkürler

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Öncelikle paylaşım için teşekkürler.
Konuyu biraz hortlatmış gibi olacağım, (kaç tane resim up sitesi denedim olmuyor!) WP8 için hangi siteyi önerirsiniz?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Öncelikle paylaşım için teşekkürler.
Konuyu biraz hortlatmış gibi olacağım, (kaç tane resim up sitesi denedim olmuyor!) WP8 için hangi siteyi önerirsiniz?

Hizliresim sitesini denedinmi?
Birde olmayan ne yukleme yaparken resimmi secemiyorsun?

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Hizliresim sitesini denedinmi?
Birde olmayan ne yukleme yaparken resimmi secemiyorsun?

Zaten Pc'den sürekli kullandığım site hizliresim. Yüklü diğer tarayıcıları denemedim (uc browser, surfy,nokia express,) ie'den deniyorum ne hikmetse resim seçme kısmı bir türlü gelmiyor. Resmen rezillik.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Zaten Pc'den sürekli kullandığım site hizliresim. Yüklü diğer tarayıcıları denemedim (uc browser, surfy,nokia express,) ie'den deniyorum ne hikmetse resim seçme kısmı bir türlü gelmiyor. Resmen rezillik.

Yanliz bildigim kadariyla dosya yoneticisi yardimiyla resimlere ulasiliyor sizde dosya yoneticisi varmi?

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Sağolsun MS gizliliğe aşırı önem verdiği için ne yazık ki dosyalarımıza ulaşamıyoruz (dosya yöneticisi şuan için yok) GDDR3 güncellemeyle geldi, bize sıra gelirse bakacağız artık.
Bir tek eskiden çok kullandığım site olan Yukle.tc çalışıyor(Uc Browser'da) oda nedense resmi siteye koyduğum da göstermiyor. Böyle şansın ben .. :)

Son düzenleme:
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Sağolsun MS gizliliğe aşırı önem verdiği için ne yazık ki dosyalarımıza ulaşamıyoruz (dosya yöneticisi şuan için yok) GDDR3 güncellemeyle geldi, bize sıra gelirse bakacağız artık.
Bir tek eskiden çok kullandığım site olan Yukle.tc çalışıyor(Uc Browser'da) oda nedense resmi siteye koyduğum da göstermiyor. Böyle şansın ben .. :)

Wp telefon elime gecerse biraz kurcalayim belki bi cozum buluruz :)

Kit Kat

Kit Kat

Üye

Üst Alt