Süper 1GB AKN

Sponsorlu Bağlantılar

Free xxx

Free xxx

Üye
    Konu Sahibi
Süper 1GB AKN
Pttcell den Süper 1GB AKN li paketi 10 tl ye alın. Akşam 2 sabah 8 arası sınırsız internet kullanın. Hızı süper...

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ali.44 ve Dogus Pertez

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bilgilendirme için teşekkürler, içerik keşke uzun olsaydı koşulları belirtseydiniz.

ali.44

ali.44

Üye
herhangi bi tarifeye gecmek gereklimi bunu almak icin bide gece girersen 2 ile 8 arası mevcut 1 gb paketteki kotadan düşüyormu

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
herhangi bi tarifeye gecmek gereklimi bunu almak icin bide gece girersen 2 ile 8 arası mevcut 1 gb paketteki kotadan düşüyormu
  • İnternet paketi adil kullanım kotası 1GB'dır. 1GB üzeri kullanımlarda internet hızı fatura dönemi sonuna kadar 128 Kbps’ye düşer. (Fatura kesim tarihleri her ayın 26'sı gecesidir)
  • Paket fatura dönemi boyunca geçerlidir.
  • İnternet paketi aynı fatura döneminde yalnızca 1 kez satın alınabilir.
  • Paket yeni fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir.
  • Kullanılmayan internet miktarı bir sonraki fatura dönemine devretmez.
  • İnternet paketi Pttcell şebekesinde geçerlidir. Uluslararası dolaşımda ayrıca ücretlendirilir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Paketi satın almak için SUPER1GB yazıp 1788’e SMS gönderebilirsiniz.
  • *120#’yi tuşlayarak anında satın alabilirsiniz. Bu servisimizi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.
  • 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kalan miktar sorgulaması için INTERNET 1GB yazarak 1788’e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir. Ayrıca *124# tuşlanarak öğrenilebilir veya 9333 aranabilir.
  • Ayrıca paket dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis SMS kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir

ali.44

ali.44

Üye
  • İnternet paketi adil kullanım kotası 1GB'dır. 1GB üzeri kullanımlarda internet hızı fatura dönemi sonuna kadar 128 Kbps’ye düşer. (Fatura kesim tarihleri her ayın 26'sı gecesidir)
  • Paket fatura dönemi boyunca geçerlidir.
  • İnternet paketi aynı fatura döneminde yalnızca 1 kez satın alınabilir.
  • Paket yeni fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir.
  • Kullanılmayan internet miktarı bir sonraki fatura dönemine devretmez.
  • İnternet paketi Pttcell şebekesinde geçerlidir. Uluslararası dolaşımda ayrıca ücretlendirilir.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Paketi satın almak için SUPER1GB yazıp 1788’e SMS gönderebilirsiniz.
  • *120#’yi tuşlayarak anında satın alabilirsiniz. Bu servisimizi 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.
  • 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kalan miktar sorgulaması için INTERNET 1GB yazarak 1788’e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir. Ayrıca *124# tuşlanarak öğrenilebilir veya 9333 aranabilir.
  • Ayrıca paket dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis SMS kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir tşkler buraya baktımda işte burda sorumun cevabı yok gece kotadan yiyormu yemiyormu
gece 2 ile 8 arası kotadan yiyormu yemiyormu kullanan biri cevaplasa tşkler

Free xxx

Free xxx

Üye
    Konu Sahibi
Hayır. O 1gb 2 8 saatleri arasında yemez. 2 8 arası kotasız sınırsız yani

• Beğen
Tepkiler: ali.44
ali.44

ali.44

Üye
Hayır. O 1gb 2 8 saatleri arasında yemez. 2 8 arası kotasız sınırsız yani

tşkler kardeşim
sana son bişe daha sorayım diyelim başka internet paketim var üstüne bu sınırsız paketi aldım öncelik hangisinde olur yani önce hangi paketten yer tşkler

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
tşkler kardeşim
sana son bişe daha sorayım diyelim başka internet paketim var üstüne bu sınırsız paketi aldım öncelik hangisinde olur yani önce hangi paketten yer tşkler
ilkinden yer

Free xxx

Free xxx

Üye
    Konu Sahibi
tşkler kardeşim
Aynen ilkinden yer

• Beğen
Tepkiler: matkap78
ali.44

ali.44

Üye
tamam tşkler
genede deger
geçeyim

oguzbilir

oguzbilir

Üye
bunun da bugu vardır bulmak lazım :op::op:

awarahoon82

awarahoon82

Üye
Peki arkadaşlar gece 2 ile 8 arası sınırsız ama hızı nasıl 7.2 mi yoksa klasik 256 kpbs mi

Son düzenleme: