Şu siteye bakın lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FrontmaN

FrontmaN

Üye
    Konu Sahibi
Şu siteye bakın lütfen
.............................................

yorumlarınızı beklıyorum

Bu tür vahşet görüntülerinin sitemizde yayınlanması yasaktır

sambadisakkarit

Üye
Üstüne alınma ama kardeşim; bazı kişiler ip adresimizi öğrenmek için bu tip yöntemleri deniyorlarmış. :huhu: Ne yapacaksa ip adresimizi?!

FrontmaN

FrontmaN

Üye
    Konu Sahibi
Ya kardeşim ben ne yapacağım sizin ip adresinizi ip adresiniz bu siteye mesaj yazınca da çıkar zaten. Şu sitedeki katliamı görün diye yazdım.Bakan bakar.

sambadisakkarit

Üye
Yanlış kategoriye açmış olabilir misin konuyu?

Bu vahşeti daha önce de izlemiştim.

Ne yazıkki idealist öğretmenlerimizin anlattıkları hiç birşeyi uygulamıyoruz artık.

Sprey parfümler kullanmamamız gerektiğini çünkü Ozan tabakasında delik açıldığını söylediler. Sonuç ne oldu?

Elektrik, su gibi kaynakları boşa harcamamız gerektiğini çünkü bir zaman sonra bu kaynakların tükeneceğini söylediler. Sonuç ne oldu?

Denizlere çöp atmamızı gerektiğini çünkü temizlenmesinin uzun zaman alacağını söylediler. Sonuç ne oldu?

Naylon torba yerine kağıt torba kullanmamız gerektiğini çünkü naylonun doğada yok olmasının çok uzun zaman alacağını söylediler. Sonuç ne oldu?

Biz kendi üzerimize düşenleri ne kadar yerine getirdik ki bizden çok uzaktaki bu vahşet için çaba harcayalım? :(

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
kendimize tam olarak çekidüzen vermemiş/verememiş olmamız tepkisiz kalmamızı gerektirmez :nono:

neyse herkese iyi geceler

FrontmaN

FrontmaN

Üye
    Konu Sahibi
Geleceğimiz çok parlak görünüyor bu gidişle.Oradaki iki üç sosyete şık giyinecek diye doğal varlığa zarar veriliyor.Dediğin gibi herkes bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığında ama o yılan gelir bir gün onlara da dokunur.

sambadisakkarit

Üye
Beni yanlış anladınız arkadaşlar.

Saydığım örneklere bakılınca bizim toplumumuz kilometrelerce ötedeki bu vahşet görüntülerini izlese daha önceki umursamaz davranışlarını sergileyecektir. Belki birkaçımızın vicdanı sızlayacak ama diğerleri sadece acımakla yetinecekler.

Yani laf çok icraat yok.

S1FR3K1R1C1

Üye
Originally posted by sambadisakkarit@Nov 9 2005, 03:36 AM
Beni yanlış anladınız arkadaşlar.

Saydığım örneklere bakılınca bizim toplumumuz kilometrelerce ötedeki bu vahşet görüntülerini izlese daha önceki umursamaz davranışlarını sergileyecektir. Belki birkaçımızın vicdanı sızlayacak ama diğerleri sadece acımakla yetinecekler.

Yani laf çok icraat yok.
[post=206979]Quoted post[/post]​
kardeşim haklısın walla laf çok ama icraat yohk :off:

sebofb090

sebofb090

Üye
kaçırdım konuyu anlayamadım ya

sambadisakkarit

Üye
Nasıl kürk yapıldığını gösteren ve epey kan içeren görüntülere link vardı. Muhabbet bunun üzerineydi. :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt