şu güzelliğe bakın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
şu güzelliğe bakın

pagina 1 - 1. sayfa
pagina 2 - 2. sayfa
...
...
pagina 5 - 5. sayfa

lütfen 5 sayfaya da girin ve yorumlarınızı eklemeyi unutmayın!

not: hepsi insan yapımı!!! (ufo değil)

DefectoR

Sign filminde bu olaylar konu alınmıştı. Bence insan oğlunun yapamayacağı kadar mükemmel şekiller.

crawling

crawling

Üye
Bencede insanın yapması baya zor..

..::Riddick::..

Üye
uzaylılar estetik yaratıklar :)

KaKa

Üye
güzeelll.. :) :) çok güzelll.. ;;)

MiCoX

Üye
GüzEL.

ibrahimcay1

Üye
1 sn simdi sonuc olarak bunlar1 kimin yapt1g1 bilinmiomu yaw???

DefectoR

Bir sürü hikayeler yaratılıyor, ama kimlerin yaptığı belli değil.

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
belli yaa bildiğimiz sıradan insanlar yapıyor. bunun için özel uğraşan insanlar var bu tarz şekiller çıkarmak için!!!

Quattro

Quattro

Üye
Yaratıcılık diye ben buna derim.Bencede bunu insanlar yapmış, ufoyla falan alakası yok... :)

zoom

Üye
sözde bunları uzaylılar mı yapmış oluyor :D

hasisa

hasisa

Üye
şekiller ilginç ayrıca belirtmek istiyorum uzaylı diye bir şey yok arkadaşlar buna inanın

zoom

Üye
yok değil var ama gelipte dünyaya öyle apsürt şeyler niye çizsinler biz mars'a gidince çiziyomuyuz ;)

ayrıca şu uzaylı olmaması olayıda bana şaçma geliyor kocaman everen uçsuz bucaksız tek bizim için mi yaratılmış yanii bence saçma

Üye
tamam insan yapıyo farzedelim ama şu sorular aklıma geliyor : Ne Zaman ?, Kaç kişi ? nasıl?

iceboy

iceboy

Üye
Arkadaslar gulecem simdi. Ne uzaylisi ya! Tabii ki besbelli iste bunlari insanlar yapmis. Abartilacak birsey yokki bunlarda. Millet cep telefonunu bulmus ve kalkmis ona virus bile bulmuslar da bu resmi cizecek iki yada uc insanmi yok yau....

mucab77

mucab77

Üye
Originally posted by iceboy@May 16 2005, 03:04 AM
Arkadaslar gulecem simdi. Ne uzaylisi ya! Tabii ki besbelli iste bunlari insanlar yapmis. Abartilacak birsey yokki bunlarda. Millet cep telefonunu bulmus ve kalkmis ona virus bile bulmuslar da bu resmi cizecek iki yada uc insanmi yok yau....
[post=55872]Quoted post[/post]​

haklısın kardes cok ıyı yorum :artı:

İbo Bey

Üye
Birileri bunları uzaylılar yapmış diye Dünyayı kandırıyor, uyutuyor, birileri de inanıp vaktini böyle boş şeylerler harcıyor! Vaktini boş işlerle geçiren bi toplumdan gelişme, büyüme bekleyebilirmisiniz? Tabii ki hayır! İşte bu insanların amaçları da bu! Sen bunlarla oyalan ben bi uzaya gidip geleyim, kitle imha silahları, biyolojik silahlar üreteyim felsefesi! :off:

Ben bu kadar söylüyorum gerisini siz düşünün artık! :off:

zoom

Üye
genel görüşlere bakılırsa bencede bunlar insan yapımı

massut

massut

Üye
Arkadaşlar bencede uzaylılar var ama bence onlar bunlarla uğraşmaz. 8)

_KyRa_

_KyRa_

Üye
bilgisayarla yapılmıcak şey deil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt