Şu An Poly Pad 9716 Hd Almış Bulunuyorum Önerileriniz ????

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Black

Black

Üye
    Konu Sahibi

jublomo22

Üye
öncelikle hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan
nt mağazalarında satılıyordu özellikleri iyiydi kaç tl ye aldın? ve nerden aldın? ram 1 gb dı galiba özelliklerin de ram tablette kaç gb gözüküyor bi yazarmısın? google play store dan cpu master free indirip kurup kaç ghz de çalışıyo tablet onu gösteriyo o program kaç ghz de çalıştığını da yazarmısın? dokunmatiği nasıl? ön ve arka kamerası nasıl? kusura bakma biraz fazla oldu ama ben de alırım o tableti heralde:D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Hayırlı olsun.. :)

Black

Black

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan
nt mağazalarında satılıyordu özellikleri iyiydi kaç tl ye aldın? ve nerden aldın? ram 1 gb dı galiba özelliklerin de ram tablette kaç gb gözüküyor bi yazarmısın? google play store dan cpu master free indirip kurup kaç ghz de çalışıyo tablet onu gösteriyo o program kaç ghz de çalıştığını da yazarmısın? dokunmatiği nasıl? ön ve arka kamerası nasıl? kusura bakma biraz fazla oldu ama ben de alırım o tableti heralde:D
teşkkürler indirimle 499 tl ye aldım .ram 816 mb görünüyor.power saving modunda 336 mhz de normal modda 1333 mhz perfomance modunda 1500 hızında çalışıyor.dokunmtaği süper ama aldığında hemen ekran koruyucu kaplat :D.kamerası normal ama arka kamerası bekledğimden kötü çekiyo ama iyi bi tablet almanı öneririm.

- - - Eklendi - - -

Hayırlı olsun.. :)
sağolun

jublomo22

Üye
power saving modda şarj ne kadar gidiyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt