Galaxy Note 3 STOCK RUSYA ROMU (12.02.2016) ÇOK DAHA İYİ BATARYA ÖMRÜ

Sponsorlu Bağlantılar

Denedikten sonra eskiye göre memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    3

Halilibrahım77

Üye
    Konu Sahibi
STOCK RUSYA ROMU (12.02.2016) ÇOK DAHA İYİ BATARYA ÖMRÜ
Arkadaşlar dünden önceki gün rusya 12.02.2016 tarihli stock romu yükledim. paylaşmamın sebebi eskiye göre çok daha az ram yemesi ve batarya ömrünü 4.5saatten 6saat 48 dakika almış olmam gibi farklılıklar var eskiye göre farkları bunlar görsellerden bakabilrisiniz indirmek için sammobile den indirin. odinle kuruyoruz bilmeyenler için . iyi günler arkadaşlar :bigstar:

not : resimlerin üstüne sağ tıklayın arkadaşlar açılıyor
resimlerin üstüne sağ tıklayın açılıyor arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: Mehmet ve zzebani

xmustx

xmustx

Üye
Yalnız ilerde küçük bi güncelleme ile smart manager gelecek ve klavyede problem yaşayacaksınız.Demedi demeyin ;)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Smart manager zaten var son guncellenen surumlerde klavye sorunu giderildi

• Beğen
Tepkiler: Halilibrahım77
xmustx

xmustx

Üye
Şubat başından bu yana n9005 kullanıyorum bu yüzden haberim olmadı.Neyse sevindim adınıza

• Beğen
tayren

tayren

Üye
Samsungların bu rom yönünü seviyorum Xperia cihazlarda sorun oluyor mesela custom rom kurmak için boot kilidi kıracaksın ayrıca stock diğer ülke romlarını flashtool ile yükleyebilirsin ama cihazda sorunlar oluşabilir mobil ağa bağlanamama gibi.
Her neyse paylaşım için teşekkürler

• Beğen

Halilibrahım77

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda smart manager var ve 3 gündür kullanıyorum en ufak bir sorun yok şarji daha uzun gidiyor ram daha az yiyor eskiye göre sorunu çok daha az kullanmaya başlayan arkadaşlarda bilgi verirse daha güzel olur :)
Tayren tesekkur ederim wonderoide noldu ya ? Onda baya iyiydikte belki hatirliyosundur beni :)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
sizdemi eski wondercilerdensiniz :)

• Beğen

Halilibrahım77

Üye
    Konu Sahibi
Herşeyi rootu romu sifirlamayi wonderda öğrendim çokta memnundum ama üniversitede calismak icin olsun sarj icin olsn mecbur kaldm sattim elimde olsa asla satmazdm ilk android telefonumdu aşktır wonder simdi cok daha usta oldm samsunglarda yani :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
benimde ilk androidim wonderdi aynen herşeyi onda öğrendim hala evde duruyor :)

• Beğen

Halilibrahım77

Üye
    Konu Sahibi
Sakla onu :) aman diyim satma

• Beğen
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
asla satmam ilk göz ağrım :)

• Beğen

Halilibrahım77

Üye
    Konu Sahibi
:) :)

• Beğen
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
bu romu ilk çıktığı gün indirip denedim şarj çok iyi herhangi bir problem görmedim zaten ilk sürümler hep rusyaya gelir onlara ayrı bir özen gösteriliyor bizim tr daha ilk güncellemede ruslar 4 5 güncelleme aldı genel olarak romu çok beğendim ama note 4 port romdan vazgeçemiyorum :)

• Beğen

Halilibrahım77

Üye
    Konu Sahibi
1.12 cylon edition dan mi bahsediyon :)

• Beğen
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
evet :)

Halilibrahım77

Üye
    Konu Sahibi
Çinli ifadedeler çok diye gıcık gittim

• Beğen
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
uzun zamandır kullanıyorum memnunum seviyorum romu vazgeçemedim :)

Halilibrahım77

Üye
    Konu Sahibi
Üreticisi s6 note4 karışımı rom üzerine çalışıyormuş onu bekliyorum ben daha doğrusu cm13 ü bekliyorm aslında :)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
cm romlar wonderden sonra bitti benim için saf android itici gelmeye başladı kullandığım romda istediğim tüm özellikler var :)

• Beğen

Halilibrahım77

Üye
    Konu Sahibi
Note 3 tekiler var benim bildiğim fazla olanda bi tek bildirimdeki fener var başka özelliği var mı

Üst Alt