Stock roma Xposed kurulurmu?

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Stock roma Xposed kurulurmu?
Soru açık global Stable MIUI9.1.1.0 surumdeyim stock roma Xposed kurulurmu???? Acilll cevap brick olurmu?

yancieszafer

Üye
Soru açık global Stable MIUI9.1.1.0 surumdeyim stock roma Xposed kurulurmu???? Acilll cevap brick olurmu?
Cihaz rootlumu twrp yüklü müdür ?
Cevab hayır ise malesef kuramazsınız.

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vaterfa

vaterfa

Üye
burda 9 demisler ama alt surumler de dahildir muhtemelen yuklemeden once bi twrp yedegi alirsan sorun olmaz

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
burda 9 demisler ama alt surumler de dahildir muhtemelen yuklemeden once bi twrp yedegi alirsan sorun olmaz
Bak şimdi ben anlatayım
Xposed kurdum hatta etkinleştirdim yeşil oldu
Moduller indirdim adaway one tap video download fake my gps bide gravitybox box nougat
Rom stock rom olduğundan gravitybox mu sorun yaptı cihazı yeniden başlattim
Daha önce baslatmalarda sorun yoktu modüllerden sonra oldu
Sistem mi durduruldu dedi hiçbirsey yapamadım recovery ye döndüm xposed unintstaller zipi flashladım kurtuldum xposed da sorun olsa xposed i kurarken boot da kalmazmı?

vaterfa

vaterfa

Üye
tabi dedigin gibi xposed zipinde bi sorun varsa baslabgicta bootloopa duser, muhtemelen modul kaynakli bir hatadir denemek icin sadece gravitybox u yukleyip yeniden baslat bakalim o zaman sorun olacak mi

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
tabi dedigin gibi xposed zipinde bi sorun varsa baslabgicta bootloopa duser, muhtemelen modul kaynakli bir hatadir denemek icin sadece gravitybox u yukleyip yeniden baslat bakalim o zaman sorun olacak mi
Suan sadece bunları yaptım sorun yok video ya çektim YouTube engel kalksin Paylaşcam root Videoları vb

vaterfa

vaterfa

Üye
miui oldugu icin demek ki gravity sorun cikarmis

Üst Alt