Stoch ve Baroni'ye 150'şer bin Euro!

• 2 Ekim 2012
  • 346 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

[h=2]Fenerbahçe Yönetimi'nin sert ve radikal tavrından Stoch ve Baroni de nasibini aldı.[/h]
    Her iki oyuncuya da disiplinsiz davranışlarından ötürü 150’şer bin Euro ceza kesildi. Ayrıca Stoch ve Baroni’nin maç başı alacaklarında da yüzde 10’luk bir indirime gidileceği öğrenildi. Yeni yaptırımların ne olacağı merak konusu.

Yazan: Kingmortall
  2. Iki gün önce sarmaş dolaş değiller miydi?

3. raporu hoca yönetim kuruluna sunar yönetim kurulu ceza verir başkanla sarılabilirler,araları çok iyi olabilir ama antremanda saha içinde disiplinsiz hareketleri varsa ceza kesilir.

4. Aziz yıldırım çoğu antrenmanı izler bilgi alır sadece iki günlük bir şey değil bu demek ki daha önceden de vardı sıkıntı başkanın yaptığı yanlış değil harıka birşey oyuncu ile iyi ilişkiler kurması vs.o gün alexle çok samimi sohbet ettigi hatta beraber top oynadıkları söylendi.

Olan şey şudur futbolcularin bir bölümü aykuta karşı tepkili çünkü alexe haksızlık yapıldığı düşünülüyor doğal olarak.Ben futbolcuların öyle bir yapıda öyle bir baskıda başarili olacağını sanmıyorum çünkü aziz y kolu kangren olan fenerin ayağını kesti

5. Böyle bir ceza yok ... Yalan haber ...
    Medya yine sallamaya başladı .

6. Bencede yalan iki gün önce can ciğer, ama gerçekse sıkıntı var o daha kötü

7. Ali yıldırım açıkladı ...
    Böyle bir ceza yok dedi . Haber yalan ...

8. yine masa başı bir haber ve ardından kurulan onlarca hayal ürünü senaryo

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 16:22