Stephan King-Gece Yarısını Dört Geçe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Stephan King-Gece Yarısını Dört Geçe
Kitaplık polisinde bir akrobatın konuşma yapmadan önceki gün boynunu kırması sonucu Sam adlı karaktere konuşma görevi veriliyor oda istemese de konuşmayı hazırlıyor ama hazırlarken zorlanıyor bunun sonucu şehrin kütüphanesine gidip oradaki görevlilerden yardım istemeye karar veriyor oradan 1–2 kitap alıp konuşmasını tamamlamayı planlıyor ki başarıyor da ama olaylar bundan sonra başlıyor kitapları götürmesi gereken günde getiremiyor çünkü kitaplar kendi kendine ortadan kayboluyorlar Sam her yerde kitapları arıyor ama bir türlü bulamıyor iş arkadaşı da ona sürekli kitaplık polisini hatırlatıyor sam kitaplık polisine inanmadığı için pek kafasına takmıyor ama gelişen olaylar ona kitaplık polisinin olduğuna inandırıyor Sam kitapları kaybettiği için kütüphaneye gidip paralarını vermeyi istiyor kütüphaneye gittiğinde ise neye uğradığını şaşırıyor 1 hafta önce geldiği yepyeni olan kütüphane şimdi korkunç bir görünümdeydi duvarlarda bir sürü afişler çoğunda kitaplık polisi ve çocukların korkulu bakışları Sam gördükleri karşısında şok oluyor diğer insanlara kütüphane yeni gözükürken ona böle gözükmesi Sam i iyice korkutuyor ve olayları incelemeye başlıyor bu işte ona arkadaşları Naomi ve Dave yardımcı oluyor ve bu üç arkadaş Ardelia Lortz un yani kitaplık polisinin hayatını sona erdiriyorlar

...
ben de okudum ama ilerleyen sayfalara doğru sıkıcılaştı bitirmedim :ehe
ilk 20 sayfası dehşet ama kitabın içine düştüm resmen :perde:

• Beğen
Tepkiler: Revengeful

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ben bunu nasıl okumadım ya..

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
psikolojik tahliller falan ilgini çekiyorsa kaçırma derim ben.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Adi palyaco xd

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel öldürüyor ama çocuğu :eller:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Manyak:d:

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
yahu bir oku hak vereceksin bana :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...