Statü değişiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hekizceli

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye Kupası'nın formatının gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne benzeyeceği açıklandı.

Futbol Federasyonu Başkanvekili Şekip Mosturoğlu, Türkiye Kupası'nı gelecek sezon Avrupa Şampiyonlar Ligi formatında bir organizasyon yapmak için çalışmalarının sürdüğünü söyledi.
Türkiye Kupası 3. kademe kura çekimi öncesi yaptığı konuşmada, kamuoyunda Türkiye Kupası'nın önemi konusunda tartışmalar yaşandığını kaydeden Mosturoğlu, ''UEFA Kupası'na katılacak takımın Türkiye Kupası Şampiyonu olacak olması kupanın önemini sürdürmektedir'' dedi.
Mosturoğlu, kupanın statüsünün değişimi üzerinde, gelecek sezon uygulamaya konulacak şekilde çalışmalarının sürdüğünü kaydederek, ''Türkiye Kupası aynı zamanda logosu, merkezi reklam ve yayın satış sistemiyle Şampiyonlar Ligi formatında bir kupa olacaktır. Kulüplerimizin bu kupadan maddi kazançlar elde etmesi öngörülmektedir.''
 


van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
sonunda federasyon uyandı ama geç oldu...
 

Layblood

Üye
Daha zevkli ve çekişmeli olacak böyle olursa.
 

phoenix

Üye
Türkiye kupası çok sönük geçiyordu zaten.sanırım daha fazla maç olacak böylelikle.
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
daha fazla maç daha fazla heyecan demektir.. türkiye kupası canlancak desenize...
 

hekizceli

Üye
    Konu Sahibi
muhtmemln iki maç olur beyler buda anadolu takımları ikinci lig takımları için avantaj olur biraz veya bir hafta daha geç elenirler
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
en azından artık büyük takımlar elenebilir belki erken turlarda....
 

Layblood

Üye
Hala öyle büyük takımlar önemsemedikleri için erken turlarda elenebiliyor.
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
bence türkiye kupasını anadolu takımları alsaın tabii.. fenerli olmama rağmen almamızı istemem...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt