Stardock Objectdock Plus 1.90 Ücretsiz Son sürüm

 • 21 Ekim 2010
 • 884 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >

  Stardock Objectdock Plus v1.90 Final Plus Icon Pack | 12.1 MB

  ObjectDock kullanıcılara kısayollarını, programlarını ve çalışmakta olan programlarını düzenleyebileceği eğlenceli, çekici ve animasyonlarla süslenmiş bir iskele(dock) üzerinden kontrol edebilmelerini sağlıyor. Kullanıcılara masaüstü ve kısayol düzenlemesinde daha fazla kontrol seçeneği sağlayan program kullanıcıların onlara ihtiyaç duydukları şekilde ulaşabilmeleri konusunda gerçekten önemli rol alıyor. Benzersiz stili ve yüksek dereceli performansı ile ObjectDock çok tercih edilen bir program.Windows 7,Vista ve XP&#65533;de kullanılabilir.

  Stardock Objectdock Plus&#65533;un Özellikleri
  # Tüm simgeleri destekler.
  # Görev çubuğunda çalışır ve simgeleri düzeninize göre tutar.
  # Tuşları büyütebilir.
  # Görev çubuğundaki görevleri düzenleyebilir ve görünümlerini değiştirebilir.
  # Windows&#65533;un standart görev çubuğuna opsiyonellik kazandırır.
  # Otamatik ve manual olarak renk ve görünüm seçimi yapabilirsiniz.
  # Farenizle yönetebileceğiniz tuşlara sahip olursunuz
  Eğerki Mac OS X işletim sisteminin masaüstü görünümü hoşunuza gidiyor ve imreniyorsanız artık ObjectDock sayesinde bilgisayarınızdada bu görünüme sahip olabileceksiniz.

  ObjectDock hem görev yöneticisi hemde program çalıştırıcı olarak çalışan ücretsiz bir programdır. Kullanıcıların dock üzerindeki tüm görünümü kendilerine göre kişiselleştirebildiği ve animasyonlar dahil koyabildiği bir çok gelişmiş seçeneğe sahip bu yazılımın ayarlarının yapılması oldukça kolay.

  Bu barın arkaplanı, iconları, ekran üzerinde yeri, görünüp görünmemesi, boyutu ve yazı tipi değiştirilebiliyor. Özellikle Windows XP kullananlar masaüstünde sağ tıklayarak simgeleri yerleştir bölümüne gelerek masaüstünüzdeki bütün simgeleri yok edebilirsiniz ve en çok kullandığınız kısayolları ObjectDock&#65533;a atarak masaüstünüzü boşaltabilirsiniz.

  ObjectDock programının yapımcılar tarafından Plus versiyonununda paralı olarak satışa sunulmasına karar verildi. Plus versiyonda işinizi daha fazla kolaylaştırabilecek bir kaç daha fazla özellik bulunuyor. Ücretsini ödeyerek isterseniz satın alabilirsiniz.

  Programın son versiyonu v1.9 ile yepyeni Stardock ReadyView özelliği eklendi. Hava durumunu izleyebileceğiniz bu yeni özellik dışında, Vista üzerinde küçültme animasyonu, birkaç hızlı görünüm özelliği ve daha fazla seçenek eklenen program yeni gelişmiş görev çubuğu durumu, özel görev çubuğu modeları ve daha fazlası yeni versiyonda.


  ObjectDock Download
   


  Yazan: simon89
 2. teşekkürler :oke:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 02:09