Staj Lise

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Staj Lise
Sakarya'da oturuyorum.Tüvasaş Vagon'da staşa başladım.Daha önceden yapmış komşunun kızına ablaya sordum enfazla 150 verirler dedi önceden yapmış o baya babam da akrabaya sormuş oda 150 demiş.Bizim 1 üst sınıfta bi çocuk yaptı geçen sene orda bizim sınıftakiler diyorki 350,400 aldı diyorlar.Kaç para verirler bide ben orda sorayımmı kaç verilcek diye falan aslında asgari ücretin 3/1 nin verilmesi gerekiyor.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
150 değil diye biliyorum 300 ü geçiktir

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
FK5896

FK5896

Üye
ben 425 alıyordum.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Burada Bugün bilgisayara oturddumda daha önce staj yapanlar film flan atmış vpn bide karışırlarmı bilgisayarda nereye girdiğine ? tecrübelerini aktarırmısın?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
Burada Bugün bilgisayara oturddumda daha önce staj yapanlar film flan atmış vpn bide karışırlarmı bilgisayarda nereye girdiğine ? tecrübelerini aktarırmısın?
ben bir giyim mağazasının genel merkezin teknik servisinde çalıştım. öyle çok boş zamanım olmuyordu. normal personel gibi çalışıyordum. ama diğer yerlerde çalışan bazı arkadaşlarım çok rahat olduklarını, film izlediklerini ve hatta oyun indirip oynadıklarını bile söylüyorlar. senin çalıştığın ortam nasıl bilemem ama ilk önce tanımaya çalış. zaten çok iş vermiyorlarsa ya da hiç iş vermiyolarsa sesisini çıkarma bile takıl gitsin. eğer çok dikkatlerini çekersen zaten söylerler. rahat ol yani.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
ben bir giyim mağazasının genel merkezin teknik servisinde çalıştım. öyle çok boş zamanım olmuyordu. normal personel gibi çalışıyordum. ama diğer yerlerde çalışan bazı arkadaşlarım çok rahat olduklarını, film izlediklerini ve hatta oyun indirip oynadıklarını bile söylüyorlar. senin çalıştığın ortam nasıl bilemem ama ilk önce tanımaya çalış. zaten çok iş vermiyorlarsa ya da hiç iş vermiyolarsa sesisini çıkarma bile takıl gitsin. eğer çok dikkatlerini çekersen zaten söylerler. rahat ol yani.
Arada bir iş veriyorlar ama bilgisayarı acabilirmiyim diye sormuştum bugün izin verdiler zaten film flan da indirmiş millet daha önceden vpn flnda vardı hazirda:)

FK5896

FK5896

Üye
Arada bir iş veriyorlar ama bilgisayarı acabilirmiyim diye sormuştum bugün izin verdiler zaten film flan da indirmiş millet daha önceden vpn flnda vardı hazirda:)
o zaman süper ama umarım işi zamanla çoğaltmazlar. biz resmen mola yapcak zaman kolluyorduk. hatta iş veriyolardı arkadaşlarla buluşup takılıyorduk, çok bunaltıcıydı.. zaten 150 veriyorlarsa, kendini hiç yorma bile.. :)

Üst Alt