SQL ile alakalı Bilgisi Olanlar bakabilirmi acaba

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar SQL Managment Studio sadece Windows Server işletim sistemlerine mi özgü?
 
MrSosluIskender

MrSosluIskender

Üye
Sanırım ama Microsoft'un sitesini kontrol edin.
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
sadece onlara özgü değil, dersde görmüştük
 
dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
    Konu Sahibi
sadece onlara özgü değil, dersde görmüştük
Şöyleki ben bi açık buldum SQL de. Küçük bi not bırakmak istiyorum sql serverine fakat sql studio yu indirmem gerek bağlanmam için. Win 7 ultimate e yükleyemedim
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt