Sprite kadar güzel gazlı bir içecek yoktur

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sprite kadar güzel gazlı bir içecek yoktur
Tabii ki bu benim kişisel görüşüm. Diğer çamlıca, fanta, coca cola, pepsi, schweppes, 7 Up, yedigün vs. hepsi bir kenara sprite bir kenara. diğer gazlı içecekler boğazda farklı bir tad bırakabiliyor ve fazla içildiğinde çok az da olsa miğde bulantısı yapabiliyor. Fakat sprite ı insan içtikçe içmek istiyor.. Ancak ortak bir sorun olarak gazının kaçması var. 2.5 lt aldığım gazlı içeceği 1 günde bitiremiyceğime göre günler geçtikçe aç-kapa yaptıkça gazı bitiyor.. bence bir çözüm bulunmalı

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
Tabii ki bu benim kişisel görüşüm. Diğer çamlıca, fanta, coca cola, pepsi, schweppes, 7 Up, yedigün vs. hepsi bir kenara sprite bir kenara. diğer gazlı içecekler boğazda farklı bir tad bırakabiliyor ve fazla içildiğinde çok az da olsa miğde bulantısı yapabiliyor. Fakat sprite ı insan içtikçe içmek istiyor.. Ancak ortak bir sorun olarak gazının kaçması var. 2.5 lt aldığım gazlı içeceği 1 günde bitiremiyceğime göre günler geçtikçe aç-kapa yaptıkça gazı bitiyor.. bence bir çözüm bulunmalı
Az insanlarla paylaş :p
En iyisi 1/1,5 litre almak moruk gazlı içecekleri

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Gazsız da lipton ice tea şeftali :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: DAL ADAM
AIS

AIS

Üye
Ya siz ne kadar sonrasını unuttum :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve DAL ADAM
Baydırman

Baydırman

Moderator
Tavuklar gıdaklıyor gıtgıtgıdak gıtgıtgıdak oh ne güzel bu hayat hayvanlar bizden rahat

• Beğen
Tepkiler: AIS
AIS

AIS

Üye
:hmmm

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
:D