Spot Galaxy S3 ümde 15 tlye şebeke hatası almadan imei sıkıntısı yaşamadan xxlfb romuna geçtim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
    Konu Sahibi
Spot Galaxy S3 ümde 15 tlye şebeke hatası almadan imei sıkıntısı yaşamadan xxlfb romuna geçtim
iki gündür sürekli araştırma yapıyorum xxalef sürümünden xxlfb romu olan türkiye romuna geçmek için kendi imkanlarımla yapacaktım ama telefon garantili olmadığı için imei klonlanmasından dolayı rom değiştirdiğimde şebeke hatası imei silinmesi vs.. bir çok problemle karşılaşan kullanıcılara şahit oldum piyasada yazılım işiyle ilgilenen telefoncularda 15 tlye yapıldığını öğrenince bugün itibariyle telefonumu xxlfb romuna geçirttim kieste yazılım güncellemelerini artık görebiliyorum

hatta adamda 4.1 sürümü bile mevcut amerika ve polonya sürümleri biraz bekleyip 4.1 kullanıcı yorumlarından sonra 4.1 e geçcem
benim gibi spot s3 kullanıcılarının merakını gidermek için paylaştım saygılarımla....

avcitalip

avcitalip

Üye
ben resmi romu bekliyorum ama kafam atarsa Almanya Romunu yüklerim :)

furkan_844

Üye
merhabalar kardeşim. nerede yaptırdın ben de bu konuyu arıyordum da . istanbulda ise paylaşırsan sevinirim özelden veya buradan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt