Spor kamuoyu kararını verdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
Tecrübeli futbolcuyu Milli takım kadrosuna almadığından sürekli eleştirilen teknik direktör Yanal ise ankete katılan sporseverlerden oy alamadı. Sanal ortamda yaklaşık 30 internet sitesinde aynı anda anket düzenleyen Deniz Web firması, insanlara "Ünlü futbolcu Hakan Şükür'ün Milli takıma alınmaması hakkında ne düşünüyorsunuz ?" başlığı altında 10 soru yönellti. Bir haftadır sporseverlerin oyuna sunulan ankete 10 bin kişi katıldı. Anket yoğun olarak , , , sitelerinde kullanıldı.

Ankete katılan 3 bin 801 kişi "Hakan Milli takımda olmalı'' şeklinde oy kullanırken, Hakan Şükür'e haksızlık yapıldığını söyleyenlerin oranı ise 3 bin 450. Oylamaya katılanlardan 769'u da Ersun Yanal'ın Milli takımın başından ayrılmasını istedi. Deniz Web Genel Koordinatörü Yusuf İnan, taraısız bir ortamda yapılan ankete yoğun katılım olduğunu söyledi. Son günlerde kamuoyunda yapılan Ersun Yanal-Hakan Şükür tartışmasını internete taşıdıklarını ifade eden İnan, insanların yıldız futbolcu yönünde oy kullandığını açıkladı.

''Hakan Şükür'ün milli takıma alınmaması hakkında ne düşünüyorsunuz ?'' şeklindeki anketteki oylar ve yüzdeler şöyle oluştu:


No Görüş Oy Yüzde

1 Hakan Milli Takımda Olmalı 3801 38

2 Hakan Şükür' e haksızlık ediliyor 3458 34.5

3 Türkiye'ye haksızlık yapılıyor 1201 12

4 Ersun Yenal gitmeli 769 7.69

5 Ersun Yenal haksızlık yaptı 350 3.5

6 Yanlış buluyorum 289 2.89

7 Hakan Şükür' e milli takımda gerek yok 78 0.78

8 Ersun Yenal kalmalı 19 0.19

9 Ersun Yenal doğru yaptı 18 0.18

10 Doğru buluyorum 17 0.17
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt