Spor Forumunun Kapatılmasını öneriyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
Spor Forumunun Kapatılmasını öneriyorum.
Spor bölümündeki kısır ve seviyesiz tartışmalardan, Hiçbir anlam ifade etmeyen konulardan ciddi olarak sıkıldım arkadaşlar. Taraftarlık Türkiye'de çığrından çıkmış durumdayken bu saçmalıkların forumdada yer almasını doğru bulmuyorum.

İnsanlar birbirini öldürecek kadar akıl-mantık sınırlarının ötesine geçmiş durumda. Kulüpler uğrunda insanlar öldü, Dayak yedi, Sakat kaldı, katil oldu.

İnsanların Hiç tanımadıkları kişilere ve kurumlara düşman olmalarını, Hakaretler-küfürler sarfetmelerini anlamıyorum ve yapılacak hiçbir açıklamayıda kabul etmiyorum..

Bu nedenlede Spor bölümünün kapatılması gerektiğini düşünüyorum..

seriFBurak

seriFBurak

Üye
spor bolumunu kapatsanız konu dısında tartısılıcak gene aynı sonuclar olacak.Daha kesn bi cozum gerekmektder bence.Ben kabul ediorm ben de asırı seyler yazmıs olablrm ama bu spor dan daha cok fb-gs tartısmaları dır.Yani ne basketbol un ne de konusulan baska spor dalının ,forum da bi daha gorusememize mal olr.Bence bu da bayagı uye kaybına yol acar....

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
GS-FB tartışması yapılamadığı için gidecek üyeler varsa bence şimdiden gitmeliler. Zaten bu ve benzeri konular forumun mobil içeriğinin önüne geçmeye başladı.

digital mert

Üye
çok haklısın sana katılıyorum zero siteler konusunun dışına çıkabiliyo bazen ve buranında öyle olmasını istemem gs-fb tartışmalarını silseniz iyi olur yada öyle bi konu açılmasını engelleseniz..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bencede şeriFBurak haklı spor bölümü kapanırsa konu dışında konuşulacak ve büyük bir olasılıkla aynı görüntüler ortaya çıkacak. Kapatmak yerine aşırıya kaçanlara bi çözüm bulunmalı (ceza vs.) diye düşünüyorum ama bölümü kapatmak gerçekten forumun yararına değil.

Ayrıca bölümün kapatılması yerine fb,gs tartışmalarının engellenmesi çok iyi olur çünkü bu tartışmalarda hep birbirlerini küçük düşürücü laflar edebiliyorlar, Saygılar...

digital mert

Üye
kapatılmasında yani engellenebilir o konu yada herkez bir msj yazabilir öyle konulara 2. msj yazılamaz bence böyle iyi.

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ceza alanlar sure ile spor frumuna bişi yazamama gibi bişi olursa bence gusel olr!

Quattro

Quattro

Üye
Veya spor bölümüne 4 tane yönetici atarsınız. Mesela diyorum -fb yönetici gökhan43 olur. bjk li patriot falan -konuları bu yöneticilerden başka kimse açamaz böyle bi çözümde olabilir yani alakasız konular açılmaz... Ama tamamen kapatılmasına karşıyım ben ..

Nicolas_Anelka

Üye
kapatılma olmamalı ama bu gereksiz tartısmalara br onlem bulunmalı...

hasisa

hasisa

Üye
herkes haddini bilirse tatlı bir tartışma olur bence. yinede yöneticiler bilir

seriFBurak

seriFBurak

Üye
quattro akıllıca ama baska bir topic acamaya kalksa biz ne yapcaz.Her sey futbol değil ki...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by Quattro@Jun 1 2005, 07:05 PM
Veya spor bölümüne 4 tane yönetici atarsınız. Mesela diyorum -fb yönetici gökhan43 olur. bjk li patriot falan -konuları bu yöneticilerden başka kimse açamaz böyle bi çözümde olabilir yani alakasız konular açılmaz... Ama tamamen kapatılmasına karşıyım ben ..
[post=70452]Quoted post[/post]​

Güzel öneri ama biz sporda galibiyeti yazmak isteyen adama nasıl engel oluruz...??? Adam sevincini yazamadıktan sonra gökhan veya başkası yazsa ne olur ki..!!!

Simbat01

Üye
Bence de acil bi çözüm lazım. Cep forumuna giriyoz lale devri, buraya bi geliyoz millet birbirini görebilse((öle bi teknoloji olsa da)) saldıracak birbirine. Sitenin karizması ve asıl branşı((Maxi-CEP-)) zedeleniyor

desperado

Üye
doğru aslında acil bi çözüm lazım ama kapatılmasını istemem güncel olayları burda konuşabilmeliiz bazı konulara sınırlama getirilsa ii olur we tabiki sitenin amacı dışına çıkılmamalı daha çok spor diil cep konuşulmalı bu bilgiler paylaşılmalı :nono:

Quattro

Quattro

Üye
Yani benim demek istediğim herkez fikrini yazsın ama konu adam akıllı tartışılabilir bi konu olsur. Öyle laf olsun diye açılmış değil. İşte konuları da yöneticiler açar yani. Sonuçta tartışmaların çoğuna bakarsanız saçma sapan konularda olduğunu görürsünüz.

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
Spor bölümü mantık çizgisinde varolacaksa; haber değeri taşıyan ve sadece futbol değil diğer spor dallarını içeren konuların olduğu bir bölüm olmalı. Maç sonuçları, Tesis, kupa, en büyük, 6-0, 7-0, Gs-Fb vs.vs.vs..... bitmek bilmeyen saçmasapan mesajlarla dolu olmamalı.

Malesef Milletçe sporda rekabetin ne olduğunu anlamamakta ısrar ettiğimiz ve taraftarlıkla düşmanlığı birbirine karıştırdığımız için aynı zihniyeti forum konularına da taşıyoruz

Caine

Caine

Üye
cidden ne kapatılabilir nede başedilebilir durumda değil. ben bile çoğu zaman saçmaladığımın farkındayım. ama bunun nedeni kendimi haklı cıkarmak değilde orda adamlar tuttuğun takıma gönül verdiğin renklere dil uzatacak sen duramıyorsun.elimde olsa yazmıcam ama nereye kadar. her yeri aciyorsun arkadasın dediği gibi 6-0 yok 7-0 yok efem 5-1, fakirlermiş zenginlermiş... aga bence spor bölümünü kökden dinamitleyin. ha eğer benim üstüme düşecek bişeyde varsa yaparım. gerekirse girmem spor bölümüne. ama ordaki o laflar hakaretler bitecekse girmem... bence bu konuları acıp kavgayı başlatan laf atmaları başlatan kişileri saptayıp bunlarla bir ne bileyim toplantı gibi birşeyler yapılırsa en iyisi olacak bence... en uygunu budur yani... o kişileri saptayıp ayırıp konuşmak...başkada sonuç vermeyecek yoksa. saygılarımı sunarak tşklerimi iletiyorum. eğer kanala ve diğer renklere gönül vermiş dostlara bir saygsızılığımız varsada bizi affetsinler... zaten liglerde bitti ve ben bu nicki ve avatarı değişecem...

İbo Bey

Üye
Spor bölümümüzde de seviyeli tartışmalar var arkadaşlar. Tamam futbolda olmayabilir ama basketbolda herkes kendi fikrini seviyeli bir biçimde ortaya koyuyor (kimse aşırıya kaçmıyor orda) Bence şu gs-fb muhabbetlerinin ve tartışmalarının önüne geçildiği zaman sorunumuz büyük ölçüde azalacaktır. Burada yöneticilere büyük iş düşüyor tabii. Spor forumunun kapatılması sitemiz için yarardan çok zarar getirecektir bence :(

DefectoR

kapatılmasından ziyade, yeni bi ceza sistemi uygulanacak, böylece spor bölümünün mudavinleri spor bölümündeki muhabbetlerine devam edebilecekler. Ama tartışma aşamasında şuan

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by DefectoR@Jun 2 2005, 01:00 PM
kapatılmasından ziyade, yeni bi ceza sistemi uygulanacak, böylece spor bölümünün mudavinleri spor bölümündeki muhabbetlerine devam edebilecekler. Ama tartışma aşamasında şuan
[post=71050]Quoted post[/post]​

:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...