spoof nedir bilmeyenler için

Sponsorlu Bağlantılar

ihsan2727

Üye
    Konu Sahibi
spoof nedir bilmeyenler için
tamm arkadaşım sildim kusura bakma paylaşmak istedim iş görmesi bakımından özür
spof nedir ücretli olarak indireceğimiz bir oyunu ücretsiz olarak çalıştırma şimdi bunu yapabildiğim kdr açık yazayım herkesin başı dönmesin samsung kullanıyorsan bunu bileceksiniz şimdi
madde.1 Menüden Ayarlar > Uygulamalar ayar> Seçenekler onay kutusunu Hafıza Kartı nı seçiyoruz
samsung kiesden size verilen çakma oyunu telefona kuruyoruz benim vereceğim oyunnun ismi kesmece karpuz :)çakması (wordfind) bu oyunu kuruyoruz iphone larda olan oyun
bunu kurduktan sonrada bu linke tıkla dosyayı indir tabi bunu telefonun içindeki kiesden indirdiğimiz wordfine adlı oyunla değiştireceğiz yani kies i kandıracağız bunuda yapmak için programa ihtiyacmız var applist1.0.0.3 temin ediceksiniz burdada vardır bakınız
Yeni WinRAR ZIP arşivi.zip indiriyoruz ve applist programını açıyoruz telefonumuzu usb den cıkarıp tekrar ayarlar.bağlantılar usb yığın bellek seçiyoruz sonra applist programını çalıştırıyoruz otomatik oaralk tlf nun içindeki oyunlar cıktı tabi bizim wordfine de cıktı ona tıklıyoruz değiştire tıklıyoruz ordan bir kutu acılıyor ve değiştireceğiniz dosyayı sürükleyip yani indirdip zipden cıkarıp masa üstüne attığınız karpuz oyunu nu içeri atıp bekliyoruz değiştirmesini telefonu kapatıp acıyoruz olay bitmiştir ...anlatan ihsan

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105

sWaveTurkiye.

sWaveTurkiye.

Üye
Umarım konu sahibinin iznini almışsındır. Onlar bildiğim kadarıyla bu siteyle bozuklar :ehe

ihsan2727

Üye
    Konu Sahibi
yok valla ismini yazdım alıntıdır diye burdada soran coktu

IswtrI

Üye
Yaşınız benden hayliyle büyük saygısızlık yapmak istemiyorum ama konumu kopyala yapıştır yapmak bana sormadan pek hoş değil :) Yüzlerce telefon sitesi var istediğinize açın ama buraya değil :) Biz buraya çok konu açtık çok yardımcı olduk ama Ayın üyesinin bile kral olduğu herşeyi yapabileceğini sandığı bu ortamda daha fazla bulunmak istemedik . Bizde çok soran olduğu için hazırladık böyle birşeyi ama bu site için değil . Aylar oldu ayrılalı 1 tane spoof konusu yok çünkü ilgilenen yok .
Neyse uzatmak istemiyorum konuyu silerseniz sevinirim . Gerek görseydik biz açardık böyle birşey zaten . İyi günler :)

IswtrI

Üye
İlginize çok teşekkür ederim iyi günler dilerim :)

caglet

caglet

Üye
Sağol:ehe:ehe:ehe:ehe

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
samsung wave 525 içinde geçerli mi ?

kee

Üye
gencler goruntulu anlatmi yokmu ?

altidor136