splash photo full

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wapcimor

Üye
    Konu Sahibi
splash photo full
beyler splash photo da sorun yasayanlar için ekledim.

;;)

akrepkral

akrepkral

Üye
varsa app dosyasını eklesen daha iyi plur

Alive

Alive

Üye
Originally posted by wapcimor@Oct 20 2005, 08:37 PM
beyler splash photo da sorun yasayanlar için ekledim.

;;)
[post=195443]Quoted post[/post]​

Eyw.Ortaamm..Bu son sürümmü?Kaçıncı sürüm..Bunun cr*cki olmasın?Varsa yüklemeyelim..Zaten hafıza allak bullak..Dosyalarını silcem die urasmiyim.. :artı:

mustafa1060

Üye
ben beceremiyorum yardım edermisin :help:

mustafa1060

Üye
wapcimor bende beceremedim

wapcimor

Üye
    Konu Sahibi
yapacak bisey yok
sis i yüklüyosunuz
sonrada ****** i girip joystik e basıyosunuz. ;)

akrepkral

akrepkral

Üye
ben yaptım sağol kardeş 2 mp resmi bile saniyede açıyor

Alive

Alive

Üye
Originally posted by akrepkral@Oct 26 2005, 09:12 AM
ben yaptım sağol kardeş 2 mp resmi bile saniyede açıyor
[post=199564]Quoted post[/post]​

Benim galeride yığınla alt klasör var..Splash açılırken yüklemede bekletiyo..O yüzden bence en iyi ve fonksiyonel albüm uygulaması Rescoviewer..Splashın modasi çoktan gecdi.. :P

hyper

Üye
farkettiysen resco büyük resimleri açarken resimlerdeki objelerin kenarlarında piksel sorunu çıkıo. ekrana dikkatli bakınca anlaşılır. kare kare oluyor resmen bazı yerler. resconun çabuk açtıına katılıom ama bazen çok bozuk gösterio fotoları. ben o yüzden photorite kullanıom resco kadar hızlı açmıo ama daha kaliteli görüntülüo. aynı resmi ikisinde de aç karşılaştır bunu bikaç resimde dene farkedersin.

Alive

Alive

Üye
Originally posted by hyper@Oct 27 2005, 12:24 PM
farkettiysen resco büyük resimleri açarken resimlerdeki objelerin kenarlarında piksel sorunu çıkıo. ekrana dikkatli bakınca anlaşılır. kare kare oluyor resmen bazı yerler. resconun çabuk açtıına katılıom ama bazen çok bozuk gösterio fotoları. ben o yüzden photorite kullanıom resco kadar hızlı açmıo ama daha kaliteli görüntülüo. aynı resmi ikisinde de aç karşılaştır bunu bikaç resimde dene farkedersin.
[post=200220]Quoted post[/post]​

dorudur..Photo rite seriside var..O da güzel..Ama ben resconun üstüne tanımam.. :P

wapcimor

Üye
    Konu Sahibi
bende splash cıyım :P

metintoroo

metintoroo

Üye
link çökmüs sanırım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt