Spikerin inanılmaz intikamı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
looney

looney

Üye
    Konu Sahibi
Tesadüf sonucu öğrendi ki bayan partneri ondan çok maaş alıyor. 2 yıl süren müthiş bir tuzak kurdu ve onu kovdurdu.


Amerikan medyası, iki ünlü haber spikerinin kıskançlık kavgası ile sarsıldı. Amerika’nın en büyük TV kanallarından CBS’in sahibi olduğu Philadelphia’daki yerel KYW-TV’de anahaber bültenini sunan Larry Mandte ve Allycia Lane, para nedeniyle birbirine girdi.
30 yıllık televizyoncu Larry Mandte, 4 yıldır birlikte anahaber bültenini sunduğu arkadaşı Alycia Lane’nin kendisinden daha fazla para aldığını öğrenince çılgına döndü. CBS, kendisine yılda 700 bin dolar, 35 yaşındaki Lane’e ise yılda 800 bin dolar maaş veriyordu. Partnerinin kendisinden daha fazla maaş almasını içine sindiremeyen 51 yaşındaki sunucu, Lane’in email -ni kırdı.

Kıskanç spiker Mandte, 2 yıl boyunca 537 kez Lane’in e-mail’ine girdi. Seksi sunucunun arkadaşlarıyla yazışmalarını magazin dergilerine verdi. Tatil sırasında çektirdiği bikinili fotoğraflarını da meslektaşlarına gönderdi. Allycia Lane’in skandalları bir bir magazin basınında yer buldu.

Hatta bikinili fotoğrafları nedeniyle basın tarafından “Haberci Bebek (Anchorbabe)” adlandırıldı. Sonunda CBS, skandalları nedeniyle kadın spikeri kovdu. Kıskanç adamın tezgahı, Lane’in avukatlarının takibi sonunda ortaya çıktı. FBI, önceki gün Larry Mandte’in evine baskın düzenledi ve bilgisayarına el koydu. Emektar televizyoncu, “şantaj ve özel hayata müdahale” nedeniyle 3 yıl hapis cezası alabilir.

 
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
ay adam hastaymış..
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
İyi De Bu Resim FotoMontaj.. Kadının KafasıyLa Vücudunun Renk TonLarı Uyuşmuyor :D
 
c3r3n

c3r3n

Üye
gerizekalı adam..
 
POSİTİVEX

POSİTİVEX

Üye
:):sn::mahcup:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

DiaBLoS
Cevap
4
Görüntüleme
438
Mert
TheeBeLaa
Cevap
0
Görüntüleme
700
TheeBeLaa
greenmile
Cevap
0
Görüntüleme
465
greenmile
y n s c n
Cevap
4
Görüntüleme
392
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt